Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...

Ići dole 
+20
lena82
senokos
bella1
falcon
girl_from_ipanema
_StAshA
Yeah yeah yeah
Viki
Tanjaa
RAFAELITA
Jelena
bojana
bixybr
Soulmover
Mallena
babyblue
dizzi
Tea
gravedigger032
SrkiEON
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
lena82

lena82


Broj poruka : 49
Godina : 41
Location : Lazarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 11:47 pm

Evo drugari, starosedeoci ovoga foruma:oops: obecavam da cu se vise ukljucicu, pa makar po koju rec upisati i pozivam sve novajlije da se prikljuce da im brze prodje vreme u iscekivanju novosti koje nam Djole sprema Smile
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:15 am

ma namestaljka svi znaju da ce u finalu biti adnan,alex,niina,danijel i igor!!!!TUGA!!!a na kraju ce djole biti najveca zvezda!dzabe ovima finale kad svi znaju da je namesteno!!!!
DJOLE KRALJ! Dancing Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:17 am

tako je petra...Smile
Nazad na vrh Ići dole
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 3:32 am

ocekivan splet, ode sonja, najbolji zenski vokal. ja sam iskreno ocekivao da ce vukasin biti nominovan ali od strane zirija, mislio sam da ce ga studenri spasiti 3 nominacije za redom ali jbg. medjutim ni u snu nisam ocekivao cukrova na klupi na kojoj realno vec po ko zna koju emisiju po redu treba da sedne aleksandar.

eto to bi bili utisci sa gale...a pevanje...ma koje pevanje???
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 3:34 am

Srdjane,znas da se slazem sa tobom Wink
A znala sam da ce ispasti Sonja mada mi ni najmanje nije drago zbog toga.Cukrov-bio je red da se nadje na onom mestu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 11:13 am

P u sustini sve ide prema planskom (njihovom) finalu...Pa pare su upitanju, neko sve to mora da plati, pa makar bile i prevare !!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
bella1

bella1


Broj poruka : 125

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 12:09 pm

Ja bih ipak vise volela da ispadne Igor mada Vuleta bas ne volim, ali mislim da Vukasin ispada ovaj put, jer su Igora verovatno izabrali za Hrvatskog predstavnika u finalu, a cujem da ga u Hrvatskoj bas vole, pa ce se angazovati da glasaju.. ma bas me briga, kad nema Djoleta... Bye
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 1:14 pm

bella1 ::
... Igora ... cujem u Hrvatskoj bas vole, pa ce se angazovati da glasaju..

Ova ti je dobra.. OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Lol-060 OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_wink

Mislim da će jedini svijetli trenutak ovog show-a dosad bit izletavanje Cukrova van.. Skoro svakog tko je dosad ispao (ok, osim Jasmine!) mi je baš bilo žao, nekih manje nekih više, al ovaj put ću konačno reć - e neka hvala Bogu! Whoa!

Baš mi žao Sonje, btw. Sad Definitivno naj ženski vokal u kući, al eto. Kamo sreće da je Makedonka, onda bi vrlo moguće i pobijedila... Rolling Eyes Nema veze, ionako rekoše svi da pobjednici ne doguraju baš daleko, tako da, nek slobodno pobjedi bilo tko od većini omraženih studenata... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
babyblue

babyblue


Broj poruka : 126

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 2:27 pm

Pa i ja sam cula da je Igor glavna faca u Hrvatskoj. Nije tacno? Viki pa ti to najbolje znas. Mene bas i ne zanima jer ne volim ni jednog ni drugog. ako nije Igor koga vole, Anu ili nekog drugog? Nije valjda Danijel??? Shocked
Slazem se da je Sonja naj vokal u kuci, ali mi je nekako odbojna i ukocena, muskarasta, ma ne znam... Ali Vukasin me je vise nervirao pa bih volela da je ipak on ispao.
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 3:52 pm

!!!!!!!!!!!!!...........Jos malo pa nestalo........i onako ne gledam tu bruku od operacije.... Razz !!!Posto su operisali prvo naj bitnije organe (recimo Srce=Djordje), sada samo jos po neka anputacija, i ko ostaje kao pobednik????????? Bye Pa logicno neki degenerik Fear !!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 6:52 pm

babyblue ::
Pa i ja sam cula da je Igor glavna faca u Hrvatskoj. Nije tacno? Viki pa ti to najbolje znas. Mene bas i ne zanima jer ne volim ni jednog ni drugog. ako nije Igor koga vole, Anu ili nekog drugog? Nije valjda Danijel??? Shocked
Haha, kakav Danijel! Kao što već rekoh - njega valjda voli jedino njegova majka, mada je i to upitno.. Very Happy

Igor ovdje nije ništa popularniji nego u npr. Srbiji. Možda u svom rodnom Splitu eventualno.
Koga god sam pitala ko im se najviše sviđa, skoro svaki put isti odgovor: najbolje pjevaju Sonja i - Aleksandar Rolling Eyes. Cure su, normalno, sve lude za Nikolama i Đoletom, to je očito standardno u cijeloj regiji lol. I Ana je u zadnje vrijeme popularna, svi se mole da ona bude umjesto Igora, pa zato. Very Happy
Takvo je, ugrubo rečeno, stanje ovdje, al vjerojatno i ostali kandidati imaju svoje fanove negdje. Smile


Poslednji izmenio Viki dana Uto Dec 23, 2008 10:22 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 6:56 pm

Pa to je isto stanje kao u Srbiji.
Al ako im Aleksandar dobro peva....Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Dec 23, 2008 8:42 pm

meni alex dobro peva..ne razumem se bas ali mislim da ima kvaliteta...
Nazad na vrh Ići dole
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimePon Dec 29, 2008 2:20 am

aleksandar ne peva dobro, ovo sto govorim je maksimalno objektivno. on nema ono sto mora da ima pevac...a to su da oprostite na izrazu muda. mnogo je sterilan, nema tu prodornost da rasturi publiku, ni kao pevac ni kao pojava. meni makedonci nisu jasni, zasto u njemu vide novog toseta? njegova pobeda ce definitivno znaciti da je ceo ovaj region puko, da nikad necemo prestati da budemo pristrasni (u fazonu, jes da nema pojma ali nas je) i objektivni.

a sutra cu verovali ili ne da navijam za vukasina, jer navijam za rock pre svega. jasno je da im je cilj da ociste sve rokere, ali ih vukasin jebe jer ima jaku publiku, ha,ha,ha
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 8:44 pm

Samo da Vam kazem...gledajte gala vece-polufinale veceras obavezno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 12:33 am

nesto ce Djole da uradi...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:33 am

Bio jedivan veceras Smile bio je bas on
Nazad na vrh Ići dole
Soulmover

Soulmover


Broj poruka : 126
Godina : 36

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:38 am

Slažem se, Đole je bio savršen!!! I volela bih kad bi uvek bio takav, i on i njegove pesme! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Username

Username


Broj poruka : 41
Godina : 48

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:46 pm

Sinocni nastup dvojice Nikola i Djoleta je pokazao koliko je Djole energicniji i kvalitetniji izvodjac. Jednostavno ih je zasenio i pevacki i scenskim nastupom (i pored problema sa monitoringom). Dancing
Sto se tice "finalista" ja sam zgrozena. Znaci li da to ce Adnan biti pobednik???? U ovoj situaciji, posto je Ana ispala jedino bi bilo ok da Vukasin pobedi, mada meni je on nekako neubedljiv i dosadan iako je kvalitetan muzicar. Ne verujem ni da bih gledala da ne znam da ce nastupiti Djole. Danijela necu ni da komentarisem, toliko me iznervira samo njegova pojava. Iskreno drago mi je sto se cela ta predstava konacno zavrsava. Samo jos Djole da dobije priliku da pokaze sta zna i naravno dobre ROK pesme.
Nazad na vrh Ići dole
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 5:12 pm

samo da onaj makedonac ne dobije, jer se zna kako je dosao do finala.
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimePon Jan 05, 2009 5:32 pm

Iskulirajte sve to, znalo se to unapred sve, vazno je da nam Djole blista i uspesno sebi krci put ka zvezdama...Pozzzzzzzzzzzzzz....
Nazad na vrh Ići dole
babyblue

babyblue


Broj poruka : 126

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 1:30 pm

Adnan je grooooozan... I TO je pobednik??? Kako da iskuliram kad je uzasno. Grrr
Nazad na vrh Ići dole
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 3:32 pm

ma samo kad nije pobedila ona spodoba
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 3:58 pm

Moj jedini komentar je: NEMAM KOMENTAR Grrr
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 4:01 pm

Moj komentar je: A sada se skroz opustite u carima naseg foruma, farsa je prosla i nemamo za cim da zalimo, nas Djordje je robna marka ze sve njih i on mora da napravio sjajnu karijeru...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: