Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...

Ići dole 
+20
lena82
senokos
bella1
falcon
girl_from_ipanema
_StAshA
Yeah yeah yeah
Viki
Tanjaa
RAFAELITA
Jelena
bojana
bixybr
Soulmover
Mallena
babyblue
dizzi
Tea
gravedigger032
SrkiEON
24 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 1:57 am

ja mislim da je njima cilj da oteraju rokere iz te price. prvo djole, pa onda nikola, pa sad nominovani sonja (spasena) i konacno sajko i vukasin. znaci jasno je ljudi da njima treabeju ciste usecerene pop zvezde.

to je barem moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 1:59 am

Nije to samo tvoje mišljenje već ga mnogi dele, a kako i ne bi kada je Tonči javno na Gali i rekao da mu je cilj da smanji broj rokera! To se i videlo u zadnje 2 Gale a sada i ova, sve je jasno... Doduše jesu oni možda i bili loši večeras, i kažemo ajde zaslužili nominaciju! Čime li je onda Đole zaslužio nominaciju ako su sve realno gledali, pevanje nastup itd?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 3:06 am

Ma to je vec poznata prica koju svi znamo i svi se slazemo i tu nema polemike:rockeri out!!NA ZALOST ali istina.
Sa druge strane,meni licno su veceras bili losi i Sajko i Vukasin ali naravno da bih radije da nominuju Igora,Danijela nego njih.
A moje zaljenje sto je Nikola P izasao je OGROMNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
dizzi




Broj poruka : 10

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 3:21 am

Djole je odskakao od ostalih i morali su što pre da ga vade napolje, da im ne pokvari koncepciju. Ugrožavao im je njihove favorite. Da su ga ostavili za kasnije bilo bi muke, ovako zna se Pidža, Vukašin, Sajko, Sonja, i onda ide finale pa ćija jaća, nema to veze sa pevanjem. Dobro, svi će oni negde dobro proći ali jedini za kog sam sigurna da će uspeti i postati prava muzička zvezda je Djordje, dok ćemo ostale posle nekog vremena zaboraviti pa makar sad osvojili i neka prva mesta.
Nazad na vrh Ići dole
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 4:30 am

ako vec zele nesto da nameste, sto se tice glasanja, pa nek onog aleksandra nekad nominuju ili bar nek postede nekog drugog. jer ovo je komedija. jasno je da su makedonci najdisciplinovaniiji i da svi do reda glasaju za njega, to je neobjektivno. ali sta da se radi.
Nazad na vrh Ići dole
babyblue

babyblue


Broj poruka : 126

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 12:23 pm

Ocigledno namesteno... Ja ranije nisam verovala u to, ali sad je to ocigledno. Ne verujem vise ni da je Djole stvarno imao manje glasova od Vukasina. Ljudi se kunu da su glasali za njega i dali velik novac za glasanje, a ipak je ispao. Verovatno su tako izbacili konkurenciju... A Djole je definitivno najjaci tamo... Nece valjda Danijel ipak ostati do kraja? Ili ce mozda ostati Sajko? Mada ako je po nekoj racunici Vukasin ostaje zbog tog famoznog drugog predstavnika iz BiH, a Sajko pa, pa!!! Tako dobijamo proporcionalan broj predstavnika iz svake drzave... Pa sto ih odmah nisu ubacili u jednakom broju i resen problem. Ovako je sve besmisleno.
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 4:39 pm

ja sam bas razocarana. Prvo sto se Djole nije pojavio, onda sto je Nikola ispao, a i nominacije... Slazem se sa beby samo nikakve koristi od toga... Mi smi izmanipulisani. Kao i uvek... Nadam se da to nece dokaciti i Djoleta. Mislim da ga ne iskoriste i posle odbace...
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 5:09 pm

Ne verujem da će to tako biti, a i ako bude, Đole je već stekao ime, već postao zvezda i već sakupio ogroman broj fanova, mnogo više nego što je nas na forumu ja to garantujem! A kad neko sve to ima, njemu ne treba niko da nastavi svoj put ka vrhu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Soulmover

Soulmover


Broj poruka : 126
Godina : 36

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 5:17 pm

Mislim da je Đole do sad dokazao da ume da se snađe i opstane u svakoj situaciji. On je borac i rođeni pobednik, uopšte se ne brinem za njegovu karijeru. Šta god da naumi, ostvariće! :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 5:18 pm

Ljudi ,stvarno mislim da je tu pobeda najmanje bitna. I 100% sam sigurna da ce pobednik biti Aleksandar jer ocigledno ima neverovatnu glasacku masineriju ili su Makedonci najmanje zasiceni ovakvom vrstom show programa i glasanja ... nebitnoo
Volela bih da Djordjev GLAS neko "iskoristi" , a dokle god ima fanova ,a bice nas sve vise , Djole nece biti odbacen , ne moze se to desiti...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
bojana

bojana


Broj poruka : 20
Godina : 34
Location : srbija

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 5:35 pm

ljudi da li neko zna kako se moze otici na galu? mislim kako nabaviti karte?
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 9:05 pm

Ma sve je ovo namesteno isteruju jednog po jednog rokera,ali kad je vec tako nadam se da ce napraviti taj rokerski bend do nove godine...a ne da daju lazna obecanja...NAJBOLJI SI DJOLE.... Wink Smile
Nazad na vrh Ići dole
RAFAELITA




Broj poruka : 47

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 9:51 pm

Ja inace ne slusam rock ali sam ga pored Djoleta zavolela i zaista ne shvatam zasto im rokeri smetaju...
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 10:46 pm

I ja sam takodje pored djoleta zavolela rock..... :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
RAFAELITA




Broj poruka : 47

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 10:49 pm

Pa ko nije!?Kad se pojavi onako harizmatican i pun energije na sceni-ne trepcem!
Nazad na vrh Ići dole
Tanjaa

Tanjaa


Broj poruka : 38
Godina : 31
Location : Sremska Mitrovica

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 11:17 pm

Ja sam rok uvek volela ali sa djoletom rok je dobio novi smisao
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 2:46 pm

Tanjaa ::
Ja sam rok uvek volela ali sa djoletom rok je dobio novi smisao

:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:54 am

znaci tacno sam znao vecerasnji epilog. i poslednji roker je nominovan.
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 4:20 am

Pa zar nije jos davno Tonci rekao:svi rokeri do Nove godine idu napolje.Evo obistinice se. Sad

Srki,to je life izgleda...
Nazad na vrh Ići dole
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 4:49 am

to je jedno s...e od emisije, i ja nemam vise reci da opisem.
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 4:50 am

Ja se pitam zasto gledam i dalje gala vece kad znam da cu da se nerviram...
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 5:00 am

Zašto se nerviraš? Wink

Mrzim Tončija, al danas im baš lijepo reče u facu kad je Sajko ispao - pobjednik ovog showa vjerojatno neće ostvarit nikakvu zapaženu karijeru, to je gotovo pravilo kod ovakvih show-ova.... Very Happy
Eto zato Đole, kao ni svi koji valjaju, više nisu u kategoriji za pobjedu..... Dancing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 5:29 am

Pa da!Ali koji je valjan i siguran i realan razlog da ti nekog ko je dobar nominujes??!!Sve je to super sto je rekao i verujem da ce se obistiniti ali ne moze da drzi tamo Igora ili Danijela a da izbacuje Djordja ili Sajka jer kao pre ce izgraditi karijeru.Pa sta!!Mogu i za 2 meseca kasnije da je izgrade.Izgradice je i ovako i onako ako su dobri.Mogli su jos da ostanu(pogotovo Djole) da uci jos pevanje i igranje kod Milice.To bi mu znacilo.Nije ovako lose(hvala Bogu) ali nista ne bi skodilo da je jos ostao.Kao Danijel ce imati manju karijeru kad duze ostane...ma vazi!Ne nerviram se ja toliko,samo pisem ovako ali opet me je zao sto svi rockeri idu van a ostaju ovi njanjavci
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 6:45 am

Apsolutno si u pravu... Sad

Mislim da je već odavno jasno da ovaj show ima veze sa svim, osim sa biranjem talenata i kvalitete...
Prvo, održavanje balansa po nacionalnom sastavu je preočito i prejadno! Mislim da su mnogi trebali letit van prije bilo kojeg od srpskih kandidata, al eto, njih je bilo najviše pa se morala udarit čistka. Drugo, ja vrlo vjerujem da naš stručni žiri, odnosno Tonči i Zatucana, ima neke lične namjere s određenim kandidatima pa ih zato konstantno forsira da što duže ostanu pred očima javnosti. T & M žive od prodaje pjesama, odnosno muzike, a nitko od rokera + još par kandidata uopće nije u fazonu ni textova ni muzike koju oni stvaraju, dok se za Adnana, Igora i Danijela to već nebi moglo reć. Alex i Nina su jedini predstavnici svoje zemlje, tako da se sigurno šlepaju skoro do kraja... i eto ga na, finalisti otprilike već odavno poznati.. Rolling Eyes

A jedino mi jest žao, što je i sam rekao, to što Đole nije duže ostao čisto zbog tih časova plesa i pjevanja, tu definitivno jesu zakinuti mnogi. Al eto, bitno da Danijel koji redovito kasni i preskače časove, skupa s Adnanom koji nije mnogo daleko po pitanju zabušavanja, ostane do kraja i kenja po svemu što im je poklonjeno... Pa nek im je sa srećom! OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... A030
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
babyblue

babyblue


Broj poruka : 126

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 12:18 pm

U pravu ste... Crying or Very sad Ja se svaki put sve vise razocaram. I strah me da od cele price nista ne ispadne... A nije losa ideja, samo previse ocigledno namesteno i nefer... Da li je istina da ce sledece godine biti OT u Hrvatskoj?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: