Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...

Ići dole 
+20
lena82
senokos
bella1
falcon
girl_from_ipanema
_StAshA
Yeah yeah yeah
Viki
Tanjaa
RAFAELITA
Jelena
bojana
bixybr
Soulmover
Mallena
babyblue
dizzi
Tea
gravedigger032
SrkiEON
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 1:28 pm

Ja nisam sinoc gledala, ali ocekivala sam da sajko ispadne... Namestaljka. Sledeci put Sonja, a ubrzo i Vukasin... Mozda danas pogledam reprizu, ali kad pomislim da cu da vidim onog odvratnog Danijela, smuci mi se.... Ja bih njega OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 168292
Nazad na vrh Ići dole
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:15 pm

djoletu ne treba operacija da bi naucio da peva . pogotovo sto ih onaj profesor uprkos strucnosti totalno pogresno uci , jedno je uciti coveka tehnici pevanja sto on i radi ok ali on pokusava da im nametne jedan stil, on ih uci po sistemu ozbiljnog pevanja, a oni nisu tamo da bi postali operski pevaci. totalno pogresno. djole inace treba jos da radi na sebi sto se pevanja tice.

ja sam djoletu svojevremeno rekao da mu se sigurno smesi karijera jer je na ovim prostorima jako malo dobrih rock pevaca ,pgotovo u mladjim generacijama. iskreno mislim da njemu nije bio potreban ovaj cirkus od emisije da bi uspeo. uspeo bi kad tad, samo je bilo pitanje vremena.
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:18 pm

ljudi sta vam je....ostaju u finalu svaki clan iz 5 zemalja ili koliko vec...4 jel? ako tako jedna zemlja otpada...zato sad samo srbe nominuju jer ih je u vecini..to je moj dragi calac odma na pocetku skontao...inace ne gleda otkako je ispao Djole...drago mi je zbog Sonje..pa meni je jako licimerna...Alex jeste drugaciji ali mi je jako drag...i mislim da ce uspeti svejedno kao svi...a za ziri mogli su naci i jednog prestavnika iz Srbije bio bi red...smorise onaj tonci i is(Z)met...Smile to je moje misljenje...
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:27 pm

SrkiEON ::
djoletu ne treba operacija da bi naucio da peva . pogotovo sto ih onaj profesor uprkos strucnosti totalno pogresno uci , jedno je uciti coveka tehnici pevanja sto on i radi ok ali on pokusava da im nametne jedan stil, on ih uci po sistemu ozbiljnog pevanja, a oni nisu tamo da bi postali operski pevaci. totalno pogresno. djole inace treba jos da radi na sebi sto se pevanja tice.

ja sam djoletu svojevremeno rekao da mu se sigurno smesi karijera jer je na ovim prostorima jako malo dobrih rock pevaca ,pgotovo u mladjim generacijama. iskreno mislim da njemu nije bio potreban ovaj cirkus od emisije da bi uspeo. uspeo bi kad tad, samo je bilo pitanje vremena.
nebih se slozila s ovim razmisljanjem.
da li ti znas koliko se placaju satovi pjevanja? od toga im zasigrno nece stetiti, i to sto su im pruzili da uce je divno.
kako se covjek u svemu obrazuje dok je ziv, tako i u pjevanju. treba naucit disat i svasta nesto. a Pajevic je car .
ista stvar sa sportasima, imaju talent, ali gdje bi bili bez treninga?

a ovaj namjesteni show je na stid i sramotu organizatora, i dabdogda im show ne docekao drugu sezonu, jer su ljudi dosta para potrosili.

i jos jednom da napisem da ne mou sakriti zaljenje za time sto djoleta nisu ostavili malo duze npr ko vukasina nego je tako rano ispao. to niej fer, jer neki su dobili sansu i dobijaju iz tjedna u tjedan a nisu zasluzili jer su sve gori ili uopce ne napreduju.
Grrr
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:46 pm

girl_from_ipanema slazem se sa tvojim misljenjem...svima je zao sto Djole nije ostao duze ali bwe bice on najveca rock zvezda a mi cemo mu biti treca ruka Smile
Nazad na vrh Ići dole
falcon

falcon


Broj poruka : 401

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 5:30 pm

Najgore od svega je sto ce predstavnik Srbije koji ostane biti Danijel??? Ja bih vise voleo da je to Sajko ili Sonja, kad vec ne moze Djole, ali sad vec svi vidimo da od toga nema nista, jer ce Sonja sigurno ispasti. Danijel je odlican pevac, ali sve to pada u vodu kad vidite koliko je egoistican i bezobrazan...
Najpravednije je da uopste ne gledamo na to ko je iz koje drzave, ali vidite i sami da to u stvarnosti ne moze da se primeni... Mozda bi bilo najpravednije da Ana pobedi, ali iskreno mislim da ce se i nje resiti vrlo brzo.... Mada Aleksandar mi onda dodje kao najbezbolnije resenje... Ma nemam pojma i ne zanima me narocito...
Nazad na vrh Ići dole
bella1

bella1


Broj poruka : 125

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 11:06 pm

SrkiEON ::


ja sam djoletu svojevremeno rekao da mu se sigurno smesi karijera jer je na ovim prostorima jako malo dobrih rock pevaca ,pgotovo u mladjim generacijama. iskreno mislim da njemu nije bio potreban ovaj cirkus od emisije da bi uspeo. uspeo bi kad tad, samo je bilo pitanje vremena.


Ja se sa ovim ne slazem. Ja npr nikad ranije nisam cula za Djoleta a ni rok muziku bas ne pratim, posebno ne domacu. Kad se pojavio u OT sad svi znaju za njega i ima mnogo vise ljudi koji ga podrzavaju nego da je sam pocinjao da gradi karijeru. Ovako je pokazao i nesto mnogo vaznije, ne samo odlicno pevanje i ponasanje na sceni vec i to da je divna osoba, a to je najvaznije....

A to da ce Danijel biti u finalu je ocigledno i UZASNO!!! Grrr
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 2:12 pm

Ajde da ovo napišem ovde pošto se ovde radi i o takmičarima OT-a, da li je neko čuo da su se Sonja i Danijel nešto pobili ili u najmanju ruku žestoko pokačili?
Uhvatih nešto na kratko ali nisam baš skroz rastumačio šta se tačno desilo! Pominjali su fajt! A profesorka Milica je rekla Sonji u fazonu kako se fajtaš! affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 3:52 pm

Znam da je primitivno ovo što ću reći, al ja bih tako voljela da tog Danijela netko nalupa, ito dobro! I po mogućnosti pred kamerama! Very Happy

Nisam gledala, al nadam se da će bit na nekom pregledu snimak okršaja...
A dotad evo šta je rekao jedan forumaš na onom (: forumu:

Citat :
U jednom trenutku je Nina objasnjavala njen potencijalni problem u pesmi koju treba da peva (sa ARadovic), Danijel se umesao u pricu, dosao do klavijature, Nina mu rekla otprilike "ok, pusticu Mici pesmu da cuje", Danijel krenuo nazad da sedne, razmenio nekoliko reci sa Sonjom (taj deo nisam pomno slusao) i u sledecoj sekundi Sonja stoji pored njega i kaze mu "koliko puta sam ti rekla da mi se tako ne obracas", "ovo ti je poslednji put da si mi se tako obratio", skida mu kapu sa glave, on joj kaze (otprilike) "govno jedno", "djubre malo" itd. Nina ulece izmedju njih, Pajevic ulece izmedju njih, Danijel joj kaze sama si sad sebi napravila problem ... Sonja seda sto je moguce dalje od Danijela.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 3:58 pm

....UUUUUUU pa to izgleda se zapetljava polako...Ja sam da se maksimalno podrzi Sonja, Danijel nema ljudskosti u sebi, a sve mi vise lici da je on tu po zadatku...On je uveren da je on nedodirljiv i pravi haos svakom na akademiji...pa videli ste da je ona profesorica morala da mu se izvini,strasno, sigurno bi izgubila posao ako on kaze...Danijel je jedno drsko, bezobrazno stvorenje koje nije za siru javnost...Izvionjavam se na nekulturnom pisanju, ali o njemu i ne moze drugacije ...Pozzzzzz...
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 4:05 pm

U pravu si, Senokos... Ali, mogu razumjet da Danijel ima protekciju i to sve, ali ono što definitivno ne mogu shvatit su fanovi dotičnog... Huh Znači, ljudi koji ga poznaju isto koliko i mi, koji vide svo to njegovo ponašanje i onda i dalje tvrde da je on taj koji je u pravu, a svi ostali ne... Mislim, razumijem da nismo svi isti i ne percipiramo svi stvari jednako, al Danijel je stvarno specifičan slučaj i ne mogu zamislit da ga itko može tako žustro branit, osim njegove mame.. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 4:15 pm

Ja bih se osmelio, cak otici dalje i ustvrditi cak da je i njegova mama svesna sta je rodila, ali mama je mama....Ali bez obzira na sve, bez zelje da bilo koga vredjam po mojim kriterijumima on nebi smeo terorisati ostale akademce, a da svi odgovorni cute...Morao bi neko ispred kuce stati i izvinuti se svima nama, a pogotovo ostalim studentima za sve lose sto im je Danijel priredio....

Djordje Gogov, je olicenje andjela, i kad je on ostao zatecen....hmmmmmmmmm....
Nazad na vrh Ići dole
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 6:22 pm

Dobro je da je Djole izasao posto Danijel nije normalan sta radi ljudima tamo. Kad je bacio onda cigaru Djoletu, kunem se da bih da sam mogla u tom trenutku uletela i izlemala kretena. A Djole iskulirao, svaka cast za samokontrolu. Ja ne bih mogla. Dodje mi da okacim oglas "1000 evra za onog ko prvi napuca Danijela kad izadje", mada mislim da ih ima poprilicno koji bi to uradili za dzabe...
Nazad na vrh Ići dole
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 6:48 pm

taj lik je nesto...nisu mi jasni , zasto forsiraju jednu tako odvratnu spodobu...on dobar pevac, ma dajte ljudi. po cemu? skoro mi neko rece "on najmanje falsira" ...pa u tome nije poenta. on je nesto sto nije potrebno ovoja nasoj sceni.
Nazad na vrh Ići dole
SrkiEON




Broj poruka : 17

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 7:12 pm

Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 7:59 pm

Ma pustite njega ce na kraju izjesti ta zloba i bezobrazluk... pooooooooolaaako!!

Najmanje o Djoletu pricamo , bre !!


Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 8:01 pm

Jeste pricajte o djoletu...
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 8:08 pm

Pa priča se o Đoletu na ostalim topic-ima... Huh
Ovo je više off topic, za ostale kandidate, žiri.. itd, kako naslov i kaže Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 8:19 pm

Videla sam Viki da pises. Divno pises !! Pohvalila sam te tamo ,a i ovde cu !! OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 6787

Nekako mi se ucinilo da su sve druge teme i off topic aktivniji... moje skromno zapazanje. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 8:23 pm

Pa kad nema novosti o Djoletu... O cemu da pisem? Mogu ja stalno najbolji si , volimo te i sl... ali glupo mi malo... I sto ovi sto su se registrovali ne napisu nesto? Ja mislim da svi cekaju da se Djole javi, a i mogao bi, bas je dosta proslo... Znam da je zauzet i sl, ali...
ma nek sastavi neku kratku poruku pa nek nam Tea napise.... i dosta...
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 8:40 pm

Pa daaaa... Mogli bi se vishe angazovati ...
ali ajde da ne spamujem u ovoj temiii...
Recheno je sve ...Yeah yeah yeah to oshtrije radi !! ... i dosta...

Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
lena82

lena82


Broj poruka : 49
Godina : 41
Location : Lazarevac

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 3:04 am

Slazem se sa tobom Yeah yeah yeah...
Ja sam po citav dan prijavljena ali se ne ukljucujem u razgovor, nemam bas puno vremena, a ovo je i prvi forum na kojem sam registrovana-jer ih bas i ne volim ali to je moja stvar. Mislim da kao fanovi Djordja Gogova se podrazumeva da ga podrzavamo, postujemo to sto radi, volimo i sve naj naj zelimo tako da mi je to malo glupavo stalno ponavljati:huh:
Elem, od kako je Djole izasao ovo je jedina stranica koja se automacki otvara kada se konejtujem, proverim sta ima novo i to je to, zao mi je sto nema malo vise novosti ali bice ih sigurno zato cu i dalje posecivati ovaj sajt koji ima odlicne forumase od kojih saznajemo sve iz prve ruke...sad vam se malo slihtam hihiihi

POZDRAVLJAM DJOLETA I SVE NJEGOVE FANOVE I ZELIM NAM DA NAS BUDE JOS VISE !!!
POZDRAV SVIMA !!!
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 3:12 am

Pa Lena druzi se cesce sa nama, bas si slatka. Ni ja nisam bila taj tip da aktivno ucestvujem na forumima, a ovo mi je prvi put. Valjda se osecam opusteno. Ljudi su bas zanimljivi i veseli... Meni bas drago kad se neko novi oglasi, pa makar sa dve, tri reci...
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 5:13 pm

Pozz lena i ja isto od kako je djole izasao nema dan kad ne dodjem na ovaj forum jer su ljudi ovde super...i sve je bas lepo uradjeno.....
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 5:51 pm

Hvala i ime svih nas starosedelaca na lepim recima.....nastavite da se druzite sa nama, tako ce mo lakse da docekamo prvu Djoletovu svirku....a tada svi zajedno pravac na koncert!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...   OT Generalno!!! Takmicari, Ziri... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
OT Generalno!!! Takmicari, Ziri...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: