Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta mislite o Djoletu?

Ići dole 
+38
Rock&djole are my lif
*Gocili*
gravedigger032
_StAshA
Viki
Unusual
AmusedToDeath
sanja94
*maja_sk*
Dzasmin89
Mallena
senokos
Zloca
bracevci
Tanjaa
bixybr
dizzi
Jelena :)
leontina
monika_mkd
SOĆA
ana_26_b
LuDaCHa
Yeah yeah yeah
Jelena
Crna_Vatrena
girl_from_ipanema
Soulmover
Ani
Nebo
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*
Tea
falcon
ella
Ancika
djordje_biggest_fan
mari4e
cpdjaN
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:50 am

procitala ovde...Smile u temi vesti ili tako nesto..Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:54 am

Dobro, hvala ti na informaciji, cime se zabavljas, pises li pesme...evo ja sada sa neke slave.riba mi jos mrda u stomaku...vidim na forumu sve mirno, kao zatisje pred buru!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:56 am

e aemo u kafanu da da qcamo...promasicemo temu
cekam te tamo..Smile
Nazad na vrh Ići dole
*Gocili*

*Gocili*


Broj poruka : 3

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 3:02 pm

Djole je simpa,sladak,ma extra je...po meni je imao najbolje nastupe na gali...ima prelijepu boju glasa...ma u svakom smislu je najbolji Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rock&djole are my lif

Rock&djole are my lif


Broj poruka : 13

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 7:08 pm

hot. sweet, lovely... perfect... just like boy from my dreams... Smile samo što je malo mator za mene XD
Nazad na vrh Ići dole
Carpe diem

Carpe diem


Broj poruka : 15
Godina : 42
Location : Rijeka, Hrvatska

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 7:36 pm

Đole je osoba koja naprosto pršti pozitivnom energijom. Uvijek vedar i nasmijan... a pjeva fantastično. Na sceni je pravi showman. Svaka čast Đole Dancing
Nazad na vrh Ići dole
kasiopeja

kasiopeja


Broj poruka : 20
Location : sarajevo

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimeSre Jan 07, 2009 1:47 pm

Ma,super je Djole...čini mi se da i dalje stoji sa obje noge na zemlji!
A o njegovim glasovnim sposobnostima nema potrebe diskutovati.
Maločas sam vidjela u Pressu,da je bilo organozovano glasanje Top 5(račinajući sve pjesme izvedene tokom Gala)gdje se nasao i Djole sa pjesmom Paradise city!
Nazad na vrh Ići dole
TheHardestThing




Broj poruka : 58

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 6:03 am

Sta reci.. Suuuuper suuuuuuper.. Divan je.. Njegovo pjevanje.. Sta reci.. A da vec nije receno.. Smile)) A ono sto me stvarno odusevljava.. Sto je jos uvjek, onaj isti Djole kojeg smo gledali na akademiji.. Onako lud (u pozitivnom smislu naravno, da me ko ne shvati pogresno:)), sav svoj, i ne mijenja se.. To mi je bas super.. I zelim mu da takav ostane i u buduce, a ne sumnjam da hoce.. Smile)

I jako bih bih voljela kad bih mogla cuti od njega "Soldier of fortune" jos jednom.. Nesto kao popravni.. Smile Jer ni sam nije bio zadovoljan izvodjenjem onda na Gali.. Smile

Eto toliko od mene.. U svakom slucaju..
Suuuupeeeeeer, suuuupeeeeer, suuuuuuuupeeeeeer.. :****
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 12:05 pm

Mislim da ime sve preduslove da postane veliki pevac, a da pri tom ostane normalan covek... e ako se to ne desi onda definitivno necu nikoga voleti iz OT !!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sabb

Sabb


Broj poruka : 5
Godina : 35
Location : Serbia

Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 4:48 pm

Jako sarmantan,plemenit i duhovit...Inteligentan ... I lepo peva...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o Djoletu?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: