Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta mislite o Djoletu?

Ići dole 
+38
Rock&djole are my lif
*Gocili*
gravedigger032
_StAshA
Viki
Unusual
AmusedToDeath
sanja94
*maja_sk*
Dzasmin89
Mallena
senokos
Zloca
bracevci
Tanjaa
bixybr
dizzi
Jelena :)
leontina
monika_mkd
SOĆA
ana_26_b
LuDaCHa
Yeah yeah yeah
Jelena
Crna_Vatrena
girl_from_ipanema
Soulmover
Ani
Nebo
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*
Tea
falcon
ella
Ancika
djordje_biggest_fan
mari4e
cpdjaN
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
monika_mkd




Broj poruka : 8

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 3:46 am

toj definitivno bese najdobar i stvarno ne e fer, ne trebase da ispadne ama toa e!a za nego mozam da kazam deka e edna od najdobrite licnosti vo kucata i sekoja cest odlicno go podnese izleguvanjeto od kucata ednostavno najdobar e !!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
leontina

leontina


Broj poruka : 23
Location : Amsterdam

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 4:05 am

ma sta ima da se prica.....ON JE MORALNI POBEDNIK OT...KRALJ...on je izasao is OT ali svi studenti javno priznaju da je on bio jedan i jedinstven,svoj,prirodan i prepoznatljiv...direktor je izjavio da je voleo da Djole ostane zato sto je bio poseban i ima posebnu prepoznatljivu boju glasa...i DJOLE kad budes ovo citao...nemoj da mislis da su oni to trebali da nam kazu za da shvatimo...mi smo to znali od samog pocetka...oni su ti koji su kasno shvatili....kisssssss
Nazad na vrh Ići dole
Jelena :)




Broj poruka : 3
Godina : 33
Location : Valjevo

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 04, 2008 7:00 pm

Djole je predivan... Obozavam ga... ❤
Nazad na vrh Ići dole
dizzi




Broj poruka : 10

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 3:32 am

Takvi kao on su retki. Poseban a opet negde normalan, originalan i svoj!
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 3:53 am

Djole je mmmmmmmmmmmmm !!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Tanjaa

Tanjaa


Broj poruka : 38
Godina : 31
Location : Sremska Mitrovica

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 11:18 pm

da je najbolji i da je za mene vec zvezda
Nazad na vrh Ići dole
bracevci
Admin
bracevci


Broj poruka : 35
Godina : 53
Location : Dimitrovgrad

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 3:19 pm

Djole je pozitivan totalno... kao u nekoj.. aj sad... secam se kada sam bio mlad i zamisljao nekog pozitivnog lika ... dok sam gledao neke bajke - tako mi nekako on sad popuni tu sliku.... savremeni junak... koji, bar ja mislim, jurisa na vetrenjace... Rok polako izumire kao dinosaurusi, a pravi rokeri se vide jedinio na youtube pa trazis tamo negde 80-te godine.
Ima sanse - ako decku daju sansu - da se uradi nesta strahovito jako na tom planu, nadam se da ce producenti imati razumevanja za njegovu energiju, a resenje za rock Djole ima - E = mc2!

Svetlosna brzina, harizma i jurnjava po sceni !!!!

jako i bez mozga.. hehe!

gogogogov!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.totalnaludnica.com
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 3:57 pm

pa profesore moj...svaka ti cast :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 4:07 pm

Bravo,profesore! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 6:35 pm

bracevci ::
Djole je pozitivan totalno... kao u nekoj.. aj sad... secam se kada sam bio mlad i zamisljao nekog pozitivnog lika ... dok sam gledao neke bajke - tako mi nekako on sad popuni tu sliku.... savremeni junak... koji, bar ja mislim, jurisa na vetrenjace... Rok polako izumire kao dinosaurusi, a pravi rokeri se vide jedinio na youtube pa trazis tamo negde 80-te godine.
Ima sanse - ako decku daju sansu - da se uradi nesta strahovito jako na tom planu, nadam se da ce producenti imati razumevanja za njegovu energiju, a resenje za rock Djole ima - E = mc2!

Svetlosna brzina, harizma i jurnjava po sceni !!!!

jako i bez mozga.. hehe!

gogogogov!

U bre profesore raznezi me Laughing , tolko pozitive, a predajes hemiju,jbg...steta sto nisam producent, al sam ponosan sto pripadam gradu gde je rodjen i odrastao buduci kralj roka nas Dordje... :cheers: ...kad jednog dana budemo zajedno gledali neki koncert svi mi ce mo se prepoznati po osmesima i pogledima, jer svi zivimo za Djoleta...niko me nikada nije kupio do sada kao on ☀ on je kralj :king: ...Pozzzz :!:
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 8:34 pm

senokos ::
bracevci ::
Djole je pozitivan totalno... kao u nekoj.. aj sad... secam se kada sam bio mlad i zamisljao nekog pozitivnog lika ... dok sam gledao neke bajke - tako mi nekako on sad popuni tu sliku.... savremeni junak... koji, bar ja mislim, jurisa na vetrenjace... Rok polako izumire kao dinosaurusi, a pravi rokeri se vide jedinio na youtube pa trazis tamo negde 80-te godine.
Ima sanse - ako decku daju sansu - da se uradi nesta strahovito jako na tom planu, nadam se da ce producenti imati razumevanja za njegovu energiju, a resenje za rock Djole ima - E = mc2!

Svetlosna brzina, harizma i jurnjava po sceni !!!!

jako i bez mozga.. hehe!

gogogogov!

U bre profesore raznezi me Laughing , tolko pozitive, a predajes hemiju,jbg...steta sto nisam producent, al sam ponosan sto pripadam gradu gde je rodjen i odrastao buduci kralj roka nas Dordje... :cheers: ...kad jednog dana budemo zajedno gledali neki koncert svi mi ce mo se prepoznati po osmesima i pogledima, jer svi zivimo za Djoleta...niko me nikada nije kupio do sada kao on ☀ on je kralj :king: ...Pozzzz :!:



Medju Djoletovim fanovima najvise hemicara !! Bravooo MI !!
Mogao bi Djole da radi malo na popularizaciji ove nauke Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 2:06 pm

Bracevici, ovo je tako lepo receno da si me bas raznezio. Divno :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 3:00 pm

Mallena ::
Bracevici, ovo je tako lepo receno da si me bas raznezio. Divno :cheers:

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 56711085hj9.th

...a ja, a ja Mallena??????????????????
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 3:02 pm

Senokos pa ti si divan. I ja jos imam da porucim Djoletu da sam mu zahvalna sto sam upoznala divne ljude na ovom forumu i da su svi bas kao i on vedri i pozitivni. A Senokos narocito.
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 3:13 pm

Mallena ::
Senokos pa ti si divan. I ja jos imam da porucim Djoletu da sam mu zahvalna sto sam upoznala divne ljude na ovom forumu i da su svi bas kao i on vedri i pozitivni. A Senokos narocito.

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 C1qv2.th

Mallene, prosto hvala...ako volis cvece...moja malenkost!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 10:43 pm

Pa u pravu sam ja Senokos kad kazem da si ti najveci dzentlmen ovde. Ruza je divna i da znas da mi je to omiljeno cvece... Sta mislite o Djoletu? - Page 2 448264
Nazad na vrh Ići dole
Dzasmin89

Dzasmin89


Broj poruka : 3
Godina : 35
Location : Sombor

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 1:51 am

Djole,prvo i osnovno sta bih rekla da mi sve svidja koju vrstu muzike peva i da to radi na najbolji nacin.Samo ne znam zasto oni na akadamiji trazi zvezde rok stila,a ziriju su favoriti oni ostali olosi.....Zbog toga pocinje da me nervira,iz prilozenog vidimo sada kada su izasli Djordje i Nikola koliko je bez njih pusta atmosfera....Djole je zaista jedna pozitivna osoba.Sa svima u kuci,pa i profesorima bio u super odnosima.Nikada se nikome nije zamerio.Ima izvale za medelju,zivihan,lud "kao struja" Cool ..bas je kralj...Zamislite imati takvu osobu za druga,zavidim tima Rolling Eyes a tek decka Very Happy mmmm....deluje vrlo privlacno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*maja_sk*




Broj poruka : 1

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 7:31 pm

Djole je suuuuuper,jedva cekam da cujem njegove pesme.....i cekamo ga da dodje u makedoniju!!!!! Sta mislite o Djoletu? - Page 2 336710 Sta mislite o Djoletu? - Page 2 898914
Nazad na vrh Ići dole
sanja94

sanja94


Broj poruka : 8
Godina : 29
Location : Dimitrovgrad

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 11:17 pm

Djole je najboljiiiiiii!
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 11:44 pm

senokos ::
bracevci ::
Djole je pozitivan totalno... kao u nekoj.. aj sad... secam se kada sam bio mlad i zamisljao nekog pozitivnog lika ... dok sam gledao neke bajke - tako mi nekako on sad popuni tu sliku.... savremeni junak... koji, bar ja mislim, jurisa na vetrenjace... Rok polako izumire kao dinosaurusi, a pravi rokeri se vide jedinio na youtube pa trazis tamo negde 80-te godine.
Ima sanse - ako decku daju sansu - da se uradi nesta strahovito jako na tom planu, nadam se da ce producenti imati razumevanja za njegovu energiju, a resenje za rock Djole ima - E = mc2!

Svetlosna brzina, harizma i jurnjava po sceni !!!!

jako i bez mozga.. hehe!

gogogogov!

U bre profesore raznezi me Laughing , tolko pozitive, a predajes hemiju,jbg...steta sto nisam producent, al sam ponosan sto pripadam gradu gde je rodjen i odrastao buduci kralj roka nas Dordje... :cheers: ...kad jednog dana budemo zajedno gledali neki koncert svi mi ce mo se prepoznati po osmesima i pogledima, jer svi zivimo za Djoleta...niko me nikada nije kupio do sada kao on ☀ on je kralj :king: ...Pozzzz :!:
Pozdravljam sve ovo i nemam shta da dodam Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AmusedToDeath

AmusedToDeath


Broj poruka : 5
Godina : 42
Location : Pirot - Beograd

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 12:47 am

Sta mislim o Djoletu? Dobro je da smanjio konzumiranje piva, hahahaha :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 6:02 pm

Divan je bio kada je docekao Nikolu na izlasku sa Akademije . Presladak!! Jos dopunjeno onim crtacem... Divnoo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Dzasmin89

Dzasmin89


Broj poruka : 3
Godina : 35
Location : Sombor

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 6:10 pm

Aha,super je je bio kada je docekao Nikolu.Jos se sada oshishao,sladak je Razz
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 6:37 pm

bas je bio dobar docek nikole...djole je bio extra
Nazad na vrh Ići dole
Unusual

Unusual


Broj poruka : 17

Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 4:27 pm

Na prvi pogled pomislio sam da je to retardirani pedofil,narkoman i sve najgore,ali posto sam redovno pratio OT shvatio samzapravo da je to legenda,a najvise sam ga zavoleo kada je bio u studiju sa Sajkom i rekao kako se trese...shvatio sam zapravo da se u njemu nalazi "detence". Inace u kuci se pokazo kao karakterna i dobra osoba...to sto voli zene i pivo kod mene mu je "+". Sve u svemu mnogo mi je drag i jedva cekam njegov album i naravno KONCERT.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o Djoletu?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: