Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sta mislite o Djoletu?

Ići dole 
+38
Rock&djole are my lif
*Gocili*
gravedigger032
_StAshA
Viki
Unusual
AmusedToDeath
sanja94
*maja_sk*
Dzasmin89
Mallena
senokos
Zloca
bracevci
Tanjaa
bixybr
dizzi
Jelena :)
leontina
monika_mkd
SOĆA
ana_26_b
LuDaCHa
Yeah yeah yeah
Jelena
Crna_Vatrena
girl_from_ipanema
Soulmover
Ani
Nebo
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*
Tea
falcon
ella
Ancika
djordje_biggest_fan
mari4e
cpdjaN
42 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 5:22 pm

Au, Unusual, stvarno si brutalan! Laughing Laughing Wink
Nisam ni ja na prvi pogled uočila Đoleta, prvenstveno što u pravilu nisam u rock fazonu, ali daleko bilo da je ostavio takav utisak LoL... Al drago mi je da si uvidio da je Đole svjetlosnim godinama od nesretnog prvog dojma Very Happy

I ja definitivno spadam u red onih koji su se zbog Đoleta navukli na rock. Embarassed
A Đole kao Đole - pa što reći što već nije rečeno.. Toliku dozu pozitive, vedrine, duhovitosti i neiskvarenosti u jednom čovjeku ne znam kad sam zadnji put vidjela... I uz to sve, onako pažljiv, kulturan i lijepo vaspitan... Roditelji Gogov definitivno trebaju bit među najponosnijima u regiji, a i šire! Smile

I ne mogu da ne spomenem onaj njegov zarazni smijeh... Sve scene u kojima se Đokica smije su mi definitivno u top naj momentima OT-a! Whoa!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Unusual

Unusual


Broj poruka : 17

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 5:36 pm

Viki ::
Au, Unusual, stvarno si brutalan! Laughing Laughing Wink
Nisam ni ja na prvi pogled uočila Đoleta, prvenstveno što u pravilu nisam u rock fazonu, ali daleko bilo da je ostavio takav utisak LoL... Al drago mi je da si uvidio da je Đole svjetlosnim godinama od nesretnog prvog dojma Very Happy

I ja definitivno spadam u red onih koji su se zbog Đoleta navukli na rock. Embarassed
A Đole kao Đole - pa što reći što već nije rečeno.. Toliku dozu pozitive, vedrine, duhovitosti i neiskvarenosti u jednom čovjeku ne znam kad sam zadnji put vidjela... I uz to sve, onako pažljiv, kulturan i lijepo vaspitan... Roditelji Gogov definitivno trebaju bit među najponosnijima u regiji, a i šire! Smile

I ne mogu da ne spomenem onaj njegov zarazni smijeh... Sve scene u kojima se Đokica smije su mi definitivno u top naj momentima OT-a! Whoa!
mislim da je to glavna osobina zbog koje sam ga stvarno zavoleo!
____

Moja jedna, po meni dobra osobina je to sto uvek kazem ono sto mislim i obicno uvek bude banan sa razlicitih foruma. Mad
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 8:16 pm

Viki , bravooo ,bravooo !! Sta jos dodati... Sta mislite o Djoletu? - Page 3 6787

Mozda da su momenti u kojima je Djole dok se smeje ili peva ili shta god u top naj momentima koje sam mogla videti na TV-u u ovoj godini ... (ako izuzmem neke teniske mecheve Dancing )

pozzdrav i za Unusual !! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 8:19 pm

Retardirani pedofil? Djole, sa svojih 20? Bas mudro zakljucivanje... Al' posto si promenio misljenje necu da te rascerupam... Mozda kasnije, ako ne budes dobar... Sta mislite o Djoletu? - Page 3 173415
Nazad na vrh Ići dole
Unusual

Unusual


Broj poruka : 17

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 9:09 pm

Yeah yeah yeah ::
Retardirani pedofil? Djole, sa svojih 20? Bas mudro zakljucivanje... Al' posto si promenio misljenje necu da te rascerupam... Mozda kasnije, ako ne budes dobar... Sta mislite o Djoletu? - Page 3 173415
Nisam znao ni koliko ima godina...nista...to je moj PRVI utisak,kad sam ga prvi put video. Wink
Ako bas hoces da me rascerupas evo ti ralog: ja na sve gledam objektivno,pa prema tome to moje misljenje je da je Adnan ubedljivo najtelentovaniji (sto se glasa tice) na akademiji,a iza njih sa specificnom bojom glasa idu Djole i Nikola Paunovic,a sa glasom je jos jak Danijel. Fear
Nadam se da neces da me bijes Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 10:01 pm

bixybr ::

...Mozda da su momenti u kojima je Djole dok se smeje ili peva ili shta god u top naj momentima koje sam mogla videti na TV-u u ovoj godini ... (ako izuzmem neke teniske mecheve Dancing )

Zapravo da, slažem se! Dancing
Njegova pojava je pravo osvježenje na TV-u općenito, a ne samo u OT-u..
A ja se nadam da ćemo ga nekad imat priliku i uživo vidjet, pa da osvježenje i ne ostane samo na TV-u.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 11:16 pm

Unusual, Yeah je nasa glavna fajterka. Briga nju za Adnana, ali Djoleta i Falcona ne diraj. Ujeda!!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 11:18 pm

daaaaaaa...nasha draga Yeah zato je svi volimo...a mi naravno branimo njih i ostale..ali je ona najzaduzenija za njih dvojicu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 11:34 pm

Pitanje je koliko se to njima svidja, ali sta je tu je, je li tako Stasha? Djole kad se pojavi ja ne znam sta ce Yeah da uradi??? Jos ako joj se Viki nadje na putu ni onaj falconov ring im nece biti dovoljan... Laughing Djole izaberi Yeah, imaces telohraniteljku prva liga Laughing Nijedna nece smeti da ti pridje... bolje da ucutim, da me ne cuje... affraid
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 11:37 pm

pa da Mallena....ali sta ce....Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 6:56 pm

Stasa, tako se voli Djoredje Gogov!!!!!!!!!! Whoa! Dancing
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 7:13 pm

ma obozava bwe...Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 7:50 pm

Dancing Whoa! , voli i on nas budite sigurni.... Sta mislite o Djoletu? - Page 3 6787
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 7:52 pm

siguran?? Smile jel se neko cuje sa njim..prica o nama??
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 7:57 pm

Stasa, ja stvarno nisam kompetentan da dajem infornacije o Djoletu iz prve ruke, ali kao njegov fan uveren sam da se on interesuje za sve, pa i za nas...Skoro sam ubedjen da ce doci dan kad ce nam se svima obratiti i onda cemo mi biti pravi srecnici........ Pozzzzzzzz...
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:04 pm

Ma naravno ljudi! Nemojte se brinuti, ja sam siguran da Đole da može ceo dan bi sa nama sedeo i slušao nas i zezao se! Možete misliti kada ga mi ovako čekamo koliko su ga saletali novinari i koliko ga saleću! Zatim ste čuli da trenutno nema pristum netu, zatim da je stalno u pokretu, poslednje informacije kažu da je u Sarajevu! Ko zna, u svakom slučaju živi sto na sat, verovatno mu je i telefon usijan i ko zna šta se sve dešava ipak je on zvezda! Povrh svega Đole je imao i privatnih problema tako da imajmo strpljenja i razumevanja! Kada smo ga ovoliko čekali pa valjda možemo još malo! Ja ću ga čekati koliko god bude potrebno! Isto tako da kažem da smo mi, posle porodice, uže i šire i njegovih najbližih prijatelja mi Đolu kao njegovi najvatreniji fanovi sigurno velika podrška i siguran sam da nas i on tako doživljava! Zato svi zajedno izdržimo, pa kad dođe da pravimo urnebes svi zajedno Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:27 pm

Ja prosto nemam sta da dodam...Bravo grave, za Djoleta ne postoji vreme...vreme je stalo, a mi cekamo i zivimo...ko ceka taj doceka...ja sam ubedjen mi cemo svi njegovi fanovi docekati nasih pet minuta!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:35 pm

cekacemo te, pricekaj malo i ti nas...
potrudicemo se da bas tad budemo tamo...
zraci glasom
osvetli nam put bez tuge i jada...
kad ruke jedno drugom damo
ucini da zaboravimo okrutni svet
ucini da nasim zivotima osmeh vlada....

ovo sam na brzinu sastavila...mozda nije bas ali eto...
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:40 pm

to je vec ucinio...Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:45 pm

Bravo Stasa, odusevljen sam...ko zna mozda ce nesto od ovoga i Djole da zapeva!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:47 pm

xexe pa pisem ja pesme mogu mu neku sastaviti...ali..ovo je na brzinu..insiracija je u toku...

hvala ti senokos...Smile znaci mi bilo kakav komentar...
nadam se da cete doci na moju promociju knjige za jedno 2 godine..>Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:51 pm

Samo javi na vreme, i obezbedi mesto u prvom redu...nikad nisam sedeo u drugim redovima...bice mi zadovoljstvo doci, i ponosi cu se sto cu te znati...
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:52 pm

Đorđe je stvarno u Sarajevu....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:55 pm

joooooj senokos bas si lik...hvala..i sedeces pored mene sa ostatkom ekipe..vi cete me prestaviti...Smile



da znam da je Djole u Sarajevu...Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:39 am

O d koga si cula, da je Djole u sarajevo!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o Djoletu?   Sta mislite o Djoletu? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o Djoletu?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: