Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Djole i Anči ;)

Ići dole 
+9
Viki
bella1
senokos
falcon
_StAshA
leontina
gravedigger032
Tea
girl_from_ipanema
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Djole i Anči ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole i Anči ;)   Djole i Anči ;) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 1:48 am

Jep, Sajko svira gitaru, a Ivana Nikodijević je za klavijaturom.. Smile
Šta, bili su kod Đoleta?? Fear Čujem inače da je bila odlična emisija večeras!
Jao, kad ova glupa nova tv ne prenosi Najgoru decu, a ja ne hvatam nijedan kanal koji to emitira...
Djole i Anči ;) - Page 2 Crying-028 Djole i Anči ;) - Page 2 Crying-028

EDIT: Jao mene, pa i ja sad skontah da sam stavila ovaj video u Đole i Anči! Djole i Anči ;) - Page 2 Smiley-bag-on-head
Hm, nek mod bude ljubazan pa nek premjesti.....
Embarassed


Poslednji izmenio Viki dana Ned Dec 28, 2008 2:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Djole i Anči ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole i Anči ;)   Djole i Anči ;) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 1:53 am

Pa ne znam da li je to kod Djoleta.
Sajko je docekao Sonju , odveo je na rakiju ,a onda joj rekao da idu na sedeljku (ona kao ne zna gde i kod koga)...... Vrata otvara Nikola P. nastaje opsta radost ,sreca i sve redom sto treba... tu su Djole i Milica . Djole ih sluzi ,izmedju ostalog donosi i flasu viskija ,piju iz raznobojnih casa i solja , kao i sva normalna studentarija... to je sve sti prikazase...


Da ... i ja primetih ,ali i dalje pishem... sorry ljudi , koncetracija mi je na 0 zadnjih dana...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Djole i Anči ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole i Anči ;)   Djole i Anči ;) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 1:27 pm

bixybr ::
Pa ne znam da li je to kod Djoleta.
Sajko je docekao Sonju , odveo je na rakiju ,a onda joj rekao da idu na sedeljku (ona kao ne zna gde i kod koga)...... Vrata otvara Nikola P. nastaje opsta radost ,sreca i sve redom sto treba... tu su Djole i Milica . Djole ih sluzi ,izmedju ostalog donosi i flasu viskija ,piju iz raznobojnih casa i solja , kao i sva normalna studentarija... to je sve sti prikazase...


Da ... i ja primetih ,ali i dalje pishem... sorry ljudi , koncetracija mi je na 0 zadnjih dana...

ostavila ja klipic u NOSd Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Djole i Anči ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole i Anči ;)   Djole i Anči ;) - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 11:50 pm

E bas sam se pitala da li je neko to okacio. Divno, jedva cekam opet da pogledam... Dancing
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Djole i Anči ;) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole i Anči ;)   Djole i Anči ;) - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 5:38 am

Ma nek' ide zivoooot !!
ili "Ali ja tebe volim najviše na svijetu (Ana i Đokica) "