Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Djole na gala veceri!

Ići dole 
+6
Mallena
Jelena
Soulmover
cpdjaN
_StAshA
mala
10 posters
AutorPoruka
mala

mala


Broj poruka : 36
Location : Vojvodina

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 6:28 pm

Citat :
NEIZVESNO!
четвртак, 11 децембар 2008
Rovovska borba za opstanak Sajka i Vukašina, na sledećoj Gali pevaće i bivši studenti!

Nikola Sarić i Vukašin Brajić vodiće rovovsku bitku za opstanak na akademiji „Operacije Trijumf", a po svemu sudeći, ime prekobrojnog studenta neće se znati do sledećeg ponedeljka i poslednjih sekundi glasanja. Prema prvim rezultatima ankete, trenutno je u blagoj prednosti mladi Beograđanin Sajko (52%), koji će zajedno sa svojim konkurentom iz Sanskog Mosta Vukašinom (48%) na narednom Gala koncertu izvesti hit grupe „Azra" - „Balkan".

Glavni gosti Gala koncerta biće hrvatski pevač Petar Grašo i (po drugi put) Makedonka Karolina Gočeva. Karolina će pevati sa tri preostale devojke - Sonjom, Anom i Ninom - pesmu „Lady Marmalade", a sa Crnogorkom Ninom će u duetu izvesti i hit „Mojot svet". Petar Grašo će sa Danijelom pevati svoj veliki hit „Utorak", dok su ostali studenti dobili sledeće numere: Ana Bebić - „Womanizer" (Britni Spirs), Sonja - „La vie en rose" (Grejs Džons), Igor - „Kristina" (Zdravko Čolić).

Igor i Nina pevaće i „My heart will go on" (Selin Dion), dok će grupno hitove grupe Kvin „We will rock you" i „We are the champions" izvesti Danijel, Nikola, Ana, Sonja, Aleksandar i Vukašin.

Kako saznaje Press, na sledećem Gala koncertu novu duetsku pesmu trebalo bi da izvedu i bivši studenti akademije - Milica Majstorović i Đorđe Gogov.

:cheers:
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 6:29 pm

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee konacno
Nazad na vrh Ići dole
cpdjaN

cpdjaN


Broj poruka : 242
Godina : 31
Location : heLL

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 6:40 pm

Napokon! Very Happy Jos samo da vrate nekog od njih dvoje! Smile Tj. da bude glasanja, pa da vrate Djoleta... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djordjegogovfanpage
Soulmover

Soulmover


Broj poruka : 126
Godina : 36

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 6:50 pm

teško da će nekog da vrate... ali mogli bi da uđu na akademiju kao gosti Djole na gala veceri! 173415
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 7:04 pm

Super.....djole ce nam pevati..
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 10:44 pm

Sta mislite kako ce da zvuce on i Milica zajedno? Balada ili nesto brze? Ja u svakom slucaju jedva cekam... :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 11:20 pm

ja ne gotivim milicu ae nije vazno samo djole da se pojavi opet na tvu...da cujem taj glas...i loodavanje...
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 11:25 pm

🇳🇴 🇳🇴 🇳🇴 🇳🇴 🇳🇴

Citat :
Đorđe Gogov: Milicu i mene niko nema u planu!


Iako se poslednjih dana uveliko spekulisalo da će najveće iznenađenje na sledećoj gala večeri „Operacije trijumf“ biti duet bivših studenata Milice Majstorović i Đorđa Gogova, od toga, na žalost njihovih fanova, izgleda nema ništa. Naime, sam Đorđe je za „Svet“ demantovao informaciju da su on i Milica već završili duetsku pesmu u studiju i da bi trebalo da se pojave kao specijalni gosti na „gali“. „Ni o čemu nisam obavešten. Da je ‘Emotion‘ planirao da Milica i ja pevamo na sledećoj ‘gali‘, verujem da bi nas zvali da se pripremamo, danas je već četvrtak. Priče da smo nas dvoje snimili duet u studiju su netačne. Očigledno nas još niko, nažalost, nema u planu.“

Izvesno je, međutim, da će gosti na „gali“ sledeće nedelje biti Petar Grašo i Karolina Gočeva, kao i da će se voditi teška i neizvesna borba između nominovanih Nikole i Vukašina.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 11:28 pm

e jbg... Djole na gala veceri! 272692 sta da kazem....
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 11:32 pm

E pa znala sam da nas opet navlace... E necu da gledam nema sanse... samo spekulisu da bi mi koji bojkotujemo OT gledali. Grozni su...
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 11:33 pm

ma...
Nazad na vrh Ići dole
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 11:50 pm

Kakva je ovo prevara? Sad sam se bas razocarala. I bilo mi je cudno sto Djole ide kuci ako treba da peva sa Milicom.
Nazad na vrh Ići dole
falcon

falcon


Broj poruka : 401

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimePet Dec 12, 2008 2:21 am

Znao sam da je prevara opet. Ja necu gledati u inat sad. Ako i kad bude Djole, saznacu pa cu gledati reprizu, a bice i snimak.
Nazad na vrh Ići dole
babyblue

babyblue


Broj poruka : 126

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimePet Dec 12, 2008 11:49 am

Djole na gala veceri! 272692
Nazad na vrh Ići dole
mala

mala


Broj poruka : 36
Location : Vojvodina

Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitimePet Dec 12, 2008 8:55 pm

Mallena ::
E pa znala sam da nas opet navlace... E necu da gledam nema sanse... samo spekulisu da bi mi koji bojkotujemo OT gledali. Grozni su...
To sam i ja rekla. Bas su djubrad. :evil: :evil: :evil:
Ali im ni to nece pomoci.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Djole na gala veceri! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djole na gala veceri!   Djole na gala veceri! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Djole na gala veceri!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gala veceri
» Djole mix :)
» Dobrodoslica
» Djole i Anči ;)
» Djole nakon izlaska :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: Obaveštenja/Najave-
Skoči na: