Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Album s pesmama svih ukucana

Ići dole 
+13
Nebo
dizzi
Soulmover
Mallena
mama
gravedigger032
sara
_StAshA
Yeah yeah yeah
kasiopeja
Tea
mala
bojana
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Nebo

Nebo


Broj poruka : 7
Godina : 40

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimePet Dec 05, 2008 3:26 am

Ejjjjjjjjjj ljudi evo ja da vas pozdravim ovde s obzirom da sam bezuspesno pokusavao na jenoj drugoj temi dok nisam skapirao da tu ustvari i ne moze da se odgovara.
Ja mislim da sta god Djole da bude pevao da ce se meni svideti, jednostavno mi je super.
Nego recite vi meni oce li ovo njih dvojica duet? Nadam se da nece.
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimePet Dec 05, 2008 3:25 pm

Mislim da nece biti duet nego su samo probali kako ce ko da zvuci sa tom pesmom i kako zvuce zajedno.Dace im po pesmu zavisno kako im se svidi da nekom od njih dvojice lezi.
Nazad na vrh Ići dole
***Little_Miss_Sunshine**

***Little_Miss_Sunshine**


Broj poruka : 4
Godina : 32
Location : Zenica,BiH

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimePet Dec 05, 2008 10:20 pm

a jel ta kompilacija izlazi nakon zavrsetka Operacije Trijumf? Sorry ne pratim bas redovno dnevne emisije!!!!Ali slusala sam dio jedne pjesme koju je Djole pjevao i mnogo je bolji od Nikole...
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 4:19 am

Prva kompilacija izlazi oko Nove godine a u toku 2009 godine su u planu jos dve
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 3:43 pm

Ljudi ,meni se pesme svidjaju !!
Svidja mi se kako su pevali.!! Ja sam predstavnik onog laickog ,najsireg sloja publike ,ali ne i "svastojed" . Djole je zvucao ekstra . Sta god mu dali da peva sa svojom energijom i glasom ce stvar podeci na mnogo visi nivoo !! Samo neka on radi ,peva ,vezba,a naci ce pravu stvar za sebe ,pa ne mora bas iz prve. Napred Djoooleeee !!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:17 am

jedva ceeekam sve ovo!!! Whoa!
Nazad na vrh Ići dole
*DuLcE*

*DuLcE*


Broj poruka : 15

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimePet Dec 26, 2008 7:24 pm

I ja jedva cekam...
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 9:14 pm

meni je pesma super al majke mi strava je ulazi u usi i super je i njegova ii anina Album s pesmama svih ukucana - Page 2 336710
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 10:20 pm

Kod mene u kuhinji se stalno cuje radio S jer mama slusa.Kad god poslednja 2-3 dana udjem u kuhinju,cujem Aninu pesmu.Bas je cesto pustaju.Stalno se vrti i bas ulazi u usi.
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 4:30 pm

meni se pesma dopada, mada nije bas u njegovom fazonu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Album s pesmama svih ukucana   Album s pesmama svih ukucana - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Album s pesmama svih ukucana
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Gotov album takmičara

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: