Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Gotov album takmičara

Ići dole 
+3
Yeah yeah yeah
senokos
girl_from_ipanema
7 posters
AutorPoruka
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:27 am

Završnica „Operacije trijumf“
Gotov album takmičara
Autor: E. B. | Foto:D. Grubin | 04.01.2009. - 00:01

Kako se bliži kraj najvećeg muzičkog regionalnog šoua „Operacija trijumf“, uveliko se radi na prvoj kompilaciji hitova skoro svih studenata akademije. Kompilacija bi trebalo da se pojavi ubrzo po završetku serijala, a za sada je pripremljeno pet pesama.


– Na prvom CD-u će biti 12 numera. Pesme za sada imaju Milica, Ana Bebić, Đole, Danijel, radi se na Nininoj i Sonjinoj, a pesme će sigurno imati i Sajko, Nikola Paunović, Adnan, Aleksandar, Igor, Vukašin i verovatno Antonija i Andrea – priča za „Blic“ čelni čovek producentske kuće „Emotion“ Goran Stamenković, i dodaje:
– Za sada imamo nekoliko pesama koje su blizu da budu finalno odobrene, ali stalno pristižu nove, tako da i dalje biramo. Najvažnije je da krajnji rezultat bude kakav smo zamislili.
Trenutno je u opticaju tridesetak pesama različitih autora, a u projekat su uključeni Nikša Bratoš, Boris Kostov, Tonči Huljić, Mirko Vukomanović, Vladimir Grajić, Miro Buljan, Futa i Marina, Marko i Kon, Dado Topić... Lično bih voleo da neke pesme urade i Željko Joksimović, Đule Van Gog, Bajaga, Aleksandra Mitrović, Dino Merlin...
Na prvoj kompilaciji bi trebalo da se nađu i dueti određenih studenata, a u planu su bar tri muzičke kompilacije studenata.
– Izgleda da ćemo imati dovoljno kvalitetnih pesama da napravimo više kompilacija, a trebalo bi da se na jednoj od tih kompilacija nađu i najbolji nastupi na gala večerima – kaže Stamenković.
Ipak, određeni studenti neće imati hitove na kompilacijama, te u dalje projekte najverovatnije neće biti uključeni Jasmina, Mika, Kristijan i Ivana.
Kada su u pitanju solo albumi, „Emotion“ ima velike planove.
– Sve će se iskristalisati nakon kompilacije i turneje jer će sami iskočiti. Po interesovanju kome bi autori pravili pesme, tu su Ana Bebić, Milica, Danijel, Igor Cukrov i Đole, ali čekamo da se završi serijal pa da ozbiljno sednemo i radimo s njima. Sve će zavisiti od njihovog odnosa prema poslu jer niko ne želi da radi sa problematičnim i neodgovornim ljudima – zaključuje Stamenković.



http://www.blic.rs/zabava.php?id=72853
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:32 am

Hvala ti na informaciji, izvorno sam zna dosta, ali ima jos mnogo kombinacija....u svakom slucaju ceka nas vruce prolece i prelepi albumi, prvenstveno tu mislim na Djoleta !!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:35 am

i turneja Smile))))))))))
i vas da upoznam Smile)))))

i nek me Djokica zaposli ko svog PR -a Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 2:49 am

Turneja sigurno, skoro sam ubedjen da ce mo se upoznati svi sa ovog foruma, normalno ko bude imao tu zelju, a oko zaposlenja....hm...ako ja mogu da pomognem sigurno cu biti na tvoju stranu !!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 3:13 am

fala Very Happy Very Happy

sve za našu Zvezdu ! Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 3:56 am

Pa naravno, draga moja Girl, nemas cemu zahvaljivati, pa tu smo da se druzimo i pomazemo....mogu ti reci da sam se uzeleo Zagreba, nisam skoro bio, a imao bih tolko dobrih prijatelja obici, sto u Zagrebu, sto u Sesvetama....hm, kad bi covek mogao sve sebi priustiti !!!!!!!! Pozzzzzzz tebi i Zagrebu !!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 4:11 am

Dobro mi došel Prijatelj Wink

a sad te pozdravljam i zelim laku noc,cujemo se :*
Nazad na vrh Ići dole
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 4:11 am

Jedva cekam album i turneju!!! Dancing
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimePon Jan 05, 2009 12:35 am

i ja jedva cekam...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:34 am

Turneja pocinje 31.januara Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:39 am

Hvala Tea, jedva cekam da to krene....
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimePon Jan 05, 2009 2:14 pm

Tea ::
Turneja pocinje 31.januara Smile

a di? i kad dolaze u hrv?
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimePon Jan 05, 2009 7:37 pm

Pocinje u Makedoniji.To je sve sto znam.I da traje do jula.A kad su gde,zaista ne znam. Wink
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 3:06 am

pesma mu je odlicna vec sam skinula sa you tube-a Gotov album takmičara 416808
Nazad na vrh Ići dole
Carpe diem

Carpe diem


Broj poruka : 15
Godina : 42
Location : Rijeka, Hrvatska

Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 6:58 pm

Tea ::
Turneja pocinje 31.januara Smile
Jedva čekam Smile Dancing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gotov album takmičara Empty
PočaljiNaslov: Re: Gotov album takmičara   Gotov album takmičara Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gotov album takmičara
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Album s pesmama svih ukucana

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: Obaveštenja/Najave-
Skoči na: