Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Poruke

Ići dole 
+40
Dzasmin89
Sanja*
bella1
Nesa
mila
Milicaaa
RAFAELITA
***Little_Miss_Sunshine**
Soffy_lowe
petra_ns
babyblue
leontina
monika_mkd
SOĆA
Tanjaa
m-m-
Jelena
falcon
Username
gravedigger032
lalala
Zloca
Tea
Yeah yeah yeah
mala
senokos
tara96
stele
Minja
_Lily_
Ridvana
dragaju
girl_from_ipanema
Sanja90
bojana
Ani
_StAshA
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*
mama
Ancika
44 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Sanja90

Sanja90


Broj poruka : 35
Godina : 34
Location : Valjevo

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 4:35 am

Ej... ljudi puno pozdrava svima i Djolu naravno.... Nisam neko vreme bila, ali sam uspela da procitam sve.... Super ste...ljubim vas sve...
Jako sam sjebana, pa cu da spavam... U Centalu je bilo lepo (ko je iz valjeva zna gde je) ali inace ljudi su...hm... smradovi (neki) razocarala sam se u ljubav!!! Ne postoji, al ja ga voli... Pomagajte.... =(
Nazad na vrh Ići dole
bella1

bella1


Broj poruka : 125

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 6:54 pm

Ja posle svega sto su drugi napisali ne znam sta da kazem... osim da o Djoletu mislim sve najbolje i da stvarno zelim da uspe i postane velika zvezda, a onda (nadam se i pre) ce se valjda setiti i nas koji smo ga podrzavali? Veliki pozdrav od Natase iz Beograda!!! :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 8:02 pm

Djole najbolji si jedva cekam da snimis pesme pa da mozemo da te slusamo...nadam se da ces biti najuspesniji od svih sa akademije..pozzz volim te!
Nazad na vrh Ići dole
falcon

falcon


Broj poruka : 401

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimePon Dec 08, 2008 1:43 am

Sanja90 ::
Ej... ljudi puno pozdrava svima i Djolu naravno.... Nisam neko vreme bila, ali sam uspela da procitam sve.... Super ste...ljubim vas sve...
Jako sam sjebana, pa cu da spavam... U Centalu je bilo lepo (ko je iz valjeva zna gde je) ali inace ljudi su...hm... smradovi (neki) razocarala sam se u ljubav!!! Ne postoji, al ja ga voli... Pomagajte.... =(

Pa muskarci su svinje... Ja bar to znam... Ali i svinje umeju da vole... Al' stvarno... Ma znam da ti je sad smorno, ali procice. A ti probaj da se opustis. Svrati u kafance na pice, a posle te vodim da biras frajera kakvog god hoces. Falcon casti!!! ❤
Nazad na vrh Ići dole
tara96




Broj poruka : 5

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimePon Dec 08, 2008 5:51 pm

Evo mene opet. Nadam se da ce veceras dati Djoletu priliku da se vrati, ako ne, bar cemo ga videti. Moja mama ce opet da ojadi tel. racun. Ako ne dobije infarkt veceras, javicu se jos. I jos nesto, valjda ostaje Ana. To vec nek srede njeni fanovi, od mene ima dva glasa. Cuvam za DJ.
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 2:22 am

kad ce se djole oglasiti?
Nazad na vrh Ići dole
Sanja90

Sanja90


Broj poruka : 35
Godina : 34
Location : Valjevo

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 2:35 am

falcon ::
Sanja90 ::
Ej... ljudi puno pozdrava svima i Djolu naravno.... Nisam neko vreme bila, ali sam uspela da procitam sve.... Super ste...ljubim vas sve...
Jako sam sjebana, pa cu da spavam... U Centalu je bilo lepo (ko je iz valjeva zna gde je) ali inace ljudi su...hm... smradovi (neki) razocarala sam se u ljubav!!! Ne postoji, al ja ga voli... Pomagajte.... =(

Pa muskarci su svinje... Ja bar to znam... Ali i svinje umeju da vole... Al' stvarno... Ma znam da ti je sad smorno, ali procice. A ti probaj da se opustis. Svrati u kafance na pice, a posle te vodim da biras frajera kakvog god hoces. Falcon casti!!! ❤

Ma da znam, ima raznih muskaraca, al meni kao da je dosao najgori... =) Ma salim se, nije ni bitno...ja opet uzivam, jer znam...uvek on dodje...al cu da se smejem... =) A za kafance, moze, moze... Ja sam uvek za, kafanica, picence, muzikica...ludilooooo... =) Sta ima kod tebe, inace? =)
Nazad na vrh Ići dole
Sanja*

Sanja*


Broj poruka : 4
Godina : 30

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 9:18 pm

djole voliiiiiiiiiiimo te ppppppuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno,,,,....................najbolji si.................................ljubi bebicku u nase ime..................................sanja i millica.............................................................muak.....
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 11:06 pm

Dobrodoshao kuci, Djole Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dzasmin89

Dzasmin89


Broj poruka : 3
Godina : 35
Location : Sombor

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 6:28 pm

Evo posto svi ovde ostavljaju neke pohvale za Djoleta,ja vise ne znam sta da kazem,pa bi ovom prilikom pozvala Djoleta kod nas u Sombor(rodni grad njegove koleginice Sonje) sledeceg leta na moto susret,tacnije to se odrzava u Apatinu,gde je Apatinska pivara sponzor,za Djoleta ima piva da se i kupa Poruke - Page 4 898914.Ove godine su gosti bili Divlje jagode,a glasovi su im kao ispusene mustikle sada(jbg godine),Djole ih razvalio na gali sa pesmom MOTORI!

OCEKUJEMO TE,I OBECAVAMO DA CEMO TE MAZITI,PAZITI I ZVATI DJOLE Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mala

mala


Broj poruka : 36
Location : Vojvodina

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 1:30 am

petra_ns ::
kad ce se djole oglasiti?
Nikad. Sad U najboljem slucaju - neko ce to umesto njega. Cool
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:09 am

ma ja verujem kad uhvati vremena da ce poslati koju porukicu..a i ako se nejavi nema veze samo nek on uspe mi cemo uvek biti uz njega Smile Whoa! Happy Poruke - Page 4 336710 Poruke - Page 4 818102
Nazad na vrh Ići dole
Rock&djole are my lif

Rock&djole are my lif


Broj poruka : 13

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 7:06 pm

đole čekamo album... nadam se da ćemo uskoro i dobiti Smile
Nazad na vrh Ići dole
Carpe diem

Carpe diem


Broj poruka : 15
Godina : 42
Location : Rijeka, Hrvatska

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 01, 2009 7:26 pm

Đole, žao mi je što nisi ušao u finale Operacije trijumf Sad Želim ti svu sreću i puno uspjeha u glazbenoj karijeri. Veliki pozdrav i pusa iz Rijeke Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 9:58 pm

Djole, Srecna ti Nova Godina. Nadam se da ce ti ona doneti uspeh koji zasluzujes. I naravno puno zdravlja i ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeNed Jan 04, 2009 3:35 am

Djordje, ako ikada budes citao nase poruke ovu procitaj bar par puta, jer sam ubedjen da tu poruku ti pisem u ime svih tvojih fanova, a ona bi otprilike glasila ovako... Neka 2009.godina bude godina zdravlja i srece svih nas, a nasa naj veca sreca bi bila kad bi svi mi dosli na tvom koncertu u Dimitrovgradu, i onako spontano da okupimo desetak hiljada ljudi... Skromno, ali moras priznati i izvodljivo !!!! Do gledanja u Dimitrovgradu !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 3:04 am

pesma mu je oooodliiiicna!!!! Smile Poruke - Page 4 463391 Poruke - Page 4 6787
Nazad na vrh Ići dole
babyblue

babyblue


Broj poruka : 126

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 1:28 pm

Djole ti si nas pobednik!!!! Hvala OT sto smo te upoznali, sve ostalo je odvratno, narocito'pobednik'. Zelim ti sve najbolje Djole i javi nam se, please... Crying or Very sad Poruke - Page 4 272692
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 4:13 pm

Istinu si rekla babyblue, ja bih samo dodao hvala OT i sto je sve nas upoznala, jer sam ubedjen da smo mi na ovom forumu svi istinski prijatelji ! U to ime sve vas pozdravljam i jedva cekam dan kad cemo se svi upoznati i u realnom svetu....
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 7:51 pm

poruke kazete Very Happy

Zvezdo trebas li PR-a Wink
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 7:46 pm

senokos ::
Istinu si rekla babyblue, ja bih samo dodao hvala OT i sto je sve nas upoznala, jer sam ubedjen da smo mi na ovom forumu svi istinski prijatelji ! U to ime sve vas pozdravljam i jedva cekam dan kad cemo se svi upoznati i u realnom svetu....
evo me i ovde da se javim iz novog sada
hvala na podrsci na sajtu ot.net kad su svi napali Dancing ..pozzzz Very Happy Dancing
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 7:48 pm

senokos lepo si to rekao..mislim da svi to misle..ako ne svi onda vecina...Smile
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 7:49 pm

a pobedniika necu da komentarisem necu da govorim o nikome ista ruzno on se sam pokazao,jedino sto mogu reci da je naspram djoleta i mnogih puno puno puno slabiji vokal.....i nije bio za ot vec za zvezde granda to je realno Laughing Poruke - Page 4 841783
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 7:50 pm

Poruke - Page 4 285369 cekaj jel ovo djole???hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
lazalaza




Broj poruka : 10

Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 1:35 am

imam poruku... DJOLEE, PRIHWATI ME ZA PRIJATELJA NA MYSPACEU U FACEBOOKU...
i da, dodji u Pirotttt (i narawno, daj mi VIP kartu kad budesh dolaziJo) Smile
pozz Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poruke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Poruke
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: Poruke za Đoleta-
Skoči na: