Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Poruke

Ići dole 
+40
Dzasmin89
Sanja*
bella1
Nesa
mila
Milicaaa
RAFAELITA
***Little_Miss_Sunshine**
Soffy_lowe
petra_ns
babyblue
leontina
monika_mkd
SOĆA
Tanjaa
m-m-
Jelena
falcon
Username
gravedigger032
lalala
Zloca
Tea
Yeah yeah yeah
mala
senokos
tara96
stele
Minja
_Lily_
Ridvana
dragaju
girl_from_ipanema
Sanja90
bojana
Ani
_StAshA
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*
mama
Ancika
44 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 11:31 am

petra_ns ::
senokos ::
Istinu si rekla babyblue, ja bih samo dodao hvala OT i sto je sve nas upoznala, jer sam ubedjen da smo mi na ovom forumu svi istinski prijatelji ! U to ime sve vas pozdravljam i jedva cekam dan kad cemo se svi upoznati i u realnom svetu....
evo me i ovde da se javim iz novog sada
hvala na podrsci na sajtu ot.net kad su svi napali Dancing ..pozzzz Very Happy Dancing

Cao draga moja Petra, pa to si ti tamo bila na milost i nemilost onim azdajama, pa nebih te i ovako dao, a tek sada ce mo im j....ti sve po spisku !!!
Ma salim se,ja se s tobom u potpunosti slazem, ali nekim ljudima to jednostavno nemozes dokazati, vidis da su nse tamo sve konektovali neki novi klinci i ton svi iz BiH koji normalno to dozivljavaju kao nesto licno...Realno Adnan je daleko od pobednika, ali nemoj mi se ti zbog toga sekirati, budi raspolozna i druzi se sa nama, ovde nema takvih napaljenka, bar ja mislim !!! A tamo ako opet nesto bude, eto mene smo zovni upomoc i dolazim... Veliki Pozzzzzzzzz... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 4:22 pm

Ja ne znam o cemu se radi ali Petra ovde si dobrodosla. Ja ovaj forum i volim bas zato sto su ljudi pozitivni, nema svadja i vredjanja. svrati na druzenje u kafance. tamo uvek mozes da dobijes lep drugarski razgovor uz picence Dancing
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 5:20 pm

da i tu pejstam Smile

i onaj najdrazi od sve djece te
o kojem da krenem pisati nebi stalo u 100 redova sve.
najteze mi pisati o njemu,
koji je sigurna sam i druge odusevio u svemu.
htio da kaze da je zaljubljen pred svima,
nasmijavao ukucane i udovoljavao njima.
prebrzo mi ga izbacise,,,
dobar duh kuce te
za sva vremena kupio me.


by me Wink
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 5:23 pm

Girl ..... ponovicu ono sto pise na Djoletovoj majci... VOLIN VAS !!!!!!!!!!!

p.s. Ti si neprocenjive vrednosti !!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 6:44 pm

Smile))))))))))))))))))))))))))))))))
Wink
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 7:52 pm

Ne salim se, dao sam ti vrlo ozbiljnu dijagnozu... Rolling Eyes


Poruke - Page 5 Cvece3gu0.th

Ovo ti je mali dokaz za to Smile
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 8:57 pm

senokos ma hvalaa Smile)))))))))))))))))))
divan kompliment sam dobila Wink :*
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 9:58 pm

Ja se izvinjavam ali mozete li da komplimente dajete u temama koje su uoff-u.Otisli ste ovde u off.Nista licno zaista.Moramo da dajemo dobre primere ponasanja na forumu.Hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 1:46 am

Tea, ja se stvarno izvinjavam, ovo je nastavak teme, ili bolje receno replika...Trudicu se da se ovo vise ne ponovi....
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 1:53 am

Izvini ti sto moram da opominjem ali primecujem da danima sam jedina iz urednistva ovde pa moram ja to.Ovo je tema gde se pisu poruke za Djordja a vi medjusobno.To je divno ali ste malo otisli u off pa moram da opomenem i meni mile osobe da ne bi ispalo da neko ima povlastice.Svi smo jednaki i svi imamo ista pravila. Wink
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 2:05 am

Veruj mi da sam i ja primetio isto to, cak sam indirektno i ja ukazivao na neke nepravilnosti pojedinim clanovima foruma, trudeci se da budem jako diskretan, a da im dam do znanja da povedu malo racuna sta se i gde pise !!!!

p.s. Pogledaj pozdravnu Djoletovu poruku !!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
lazalaza




Broj poruka : 10

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 4:33 am

a jel dolazi Djole na forum ponekad???
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 12:20 pm

Do sada nije ni jednom bio na ovom forumu, mada cujem da je na neke bio !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 11:19 pm

to je bas tuzno..ali oki..Sad mi ga volimo svejedno...postujemo to sto radi...tacnije...valjda ce doci...nadam se...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poruke - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poruke   Poruke - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Poruke
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: Poruke za Đoleta-
Skoči na: