Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Đorđe i cura - slika!

Ići dole 
+13
petra_ns
Minja
bella1
gravedigger032
Yeah yeah yeah
senokos
_StAshA
kasiopeja
Unusual
lena82
Tea
mala
layla
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Đorđe i cura - slika! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe i cura - slika!   Đorđe i cura - slika! - Page 2 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 8:19 pm

Sorry,Senokos.Neuctiva sam ali bila sam u cudu da neko moze da komentarise o nekom,da to bude jedina poruka i jedino zbog cega se neko registrovao.Ok.Necu da se mesam.
Dobrodosao/la,Sabb
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Đorđe i cura - slika! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe i cura - slika!   Đorđe i cura - slika! - Page 2 Icon_minitimePet Jan 09, 2009 8:28 pm

Znam, ahvatio sam te, u tvojim godinama mozda bi i burnije reagovao, samo sam hteo da bilo kome damo sansu da kaze svoje misljenje, normalno u skladu sa pravilima foruma !!! Posto po meni nisu prekrsena pravila foruma, ja sam reagovao kako sam reagovao, normalno punu podrsku dajem tebi, i razumem te u potpunosti... Veliki Pozzzzzzzz !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sabb

Sabb


Broj poruka : 5
Godina : 35
Location : Serbia

Đorđe i cura - slika! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe i cura - slika!   Đorđe i cura - slika! - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 4:41 pm

I da se vratimo temi i dokazem da nisam registrovana zbog ovog jednog odgovora... Smile Btw,hvala senoks SmileSmileSmile

Tea,divna si... Razz
Nazad na vrh Ići dole
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Đorđe i cura - slika! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe i cura - slika!   Đorđe i cura - slika! - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 10:51 pm

Ma ja cu sve da vas utamanim koliko ste me sad iznervirali... Grrr Ovaj forum onaj forum dogovorite se vise. Grrr Ma danas mi je ceo dan uzas blagi. Odoh ja... Grrr
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Đorđe i cura - slika! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Đorđe i cura - slika!   Đorđe i cura - slika! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Đorđe i cura - slika!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Đorđe Gogov profil studenta
» Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica.
» Dizanje - gosti : Đorđe,Pidja,Sonja i Milica.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: