Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Soulmover

Soulmover


Broj poruka : 126
Godina : 36

Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica. Empty
PočaljiNaslov: Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica.   Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica. Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 3:24 pm

Evo ko nije jutros gledao Dizanje, da vidite kakav nam je Đole bio Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica. 173415 thanx to girl_from_ipanema

Đole i Pidža o sportu

Đole i Pidža o planovima

Đole, Pidža, Milica i Sonja u dizanju

Đole i zrnasti sneg na temperaturi od -6 do - "jednog"

Studenti o Antoniji

Studenti o svađama i forumuma Smile
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica.   Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica. Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 8:45 pm

Djole se extra obukao...sooper je..svakim novim pojavljivanjem me ocara...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica.   Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica. Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 3:10 pm

Dancing Djole je sladak i ostali. Malo su umorni... Ranoranioci nasi Smile Hvala za video, super su. Ja sam kasno ustala nisam uspela sve da vidim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica.   Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dizanje - gosti : Đorđe,Pidža,Sonja i Milica.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: Videos-
Skoči na: