Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sve ono sto znash o meni...

Ići dole 
AutorPoruka
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Sve ono sto znash o meni... Empty
PočaljiNaslov: Sve ono sto znash o meni...   Sve ono sto znash o meni... Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 1:58 am

dakle stvari o vama za koje pretpostavljate da bi drugima bile zanimljive i htjeli bi da znaju za njih.
i cini mi se da ce ovo bit i smijesno i zanimljivo Very Happy

za početak moje:

1. drogiram se.
čokoladom. u svim njenim oblicima i svim njenim mlijecnim bojama.100g mi je minimalna dnevna doza,godinama vec tako :/

2. skupljam raznorazno smetje .
papirici od bombona, cokoladica,razne podsjetnice kojima je prosao rok valjanosti odavno, razni racuni stari sto godina, svi oni stanuju u mojim torbama.
ili sam jebeno lijena da ispraznim smetje iz svog zivota.

3. imam fobiju od prstena. bojim ga se ko vraga, jezim se od pomisli da stavljam prsten il da mi ga netko stavlja.bojim se da ce nekim cudom zapet za moj prst i da ga necu vise moc skinut i da ce mi morat rezat prste :/ bjezim od prstena ko vrag.

4.obrasci i prijavnice će gorjet u paklu
izbezumim se kad trebam ispunit neki obrazac koji od mene hoće da mu kažem nešto osim imena, prezimena, broja mobitela i faksa. il tako nekih generalija.
uglavnom, u paklu se sigurno ispunjavaju prijavnice i obrasci. sto posto.

5.mogu jezikom dotaci nos !!!!!!!!!

6.e da i ovo sam oduvijek mrzila ispunjavat
(popisivanje te rangiranje prioriteta u životu, sastavljanju top liste top deset najvažnijih osoba u životu, pisanju odgovora na deset rečenica koje počinju s ´´Ja sam..´´ i svemu sl.

7.ne volim plisane igracke.
nije mi jasno zasto to netko poklanja, zasto to ljudi skupljaju,zasto se vole mazit s njima i sta rade sa srcima na kojima pise i love you i koje jos širi ruke.
mozda nisam pravo zensko :/

8.e nisam nikad zaplakala , poljubila se, razbila case,pucala iz pistolja na cajkama.
jer nisam u svom zivotu bila na mjestima di to ljudi slusaju.
ne racuna se kad slucajno cujem iz auta registracijskih oznaka IM vanka.tad sam se nekad mozda i poljubila, al se ne racuna.

9.možda sam u životu 10x točno napisala sam, uvijek sma
zato mi i jest ponekad nadimak smasung.

10. nisam zaspala sa šminkom, nikada, alergična sam na to.
ma i kad sam najpijanija, i kad se soba vrti,ustajem i skidam sminku jer ne mogu zaspat takva.
s godinama sam šminkanje zato smanjila na minimum.

11. spavam na antialergijskom jastuku koji mi dodze kao sto nekima dolaze "plisane igracke".
odmalena jos dok sjedim stavljam jastuk na trbuh i gnjecim ga prstima il igram se nekako + grije me.

12.imam toliko male zube da koristim sensitive četkicu i pastu, a ladno mogu i kids.

13.ne pijem kavu s kofeinom, ne volim je i ne volim ljubit nekog ko je pi0 "tursku kavu"

14.zaljubljena sam u Irsku i nadams e da cu za nagradu kad diplomiram ( uskoro!!!!!!1) dobiti putovanje u Ireland.
ako ste gledali P.S. i Love you, i sjecate se scene kada Ona stoji u nacionalnom parku i dolazi On i zaljubljuje se u njene boje, e tome i ja mastam
a odem li , slikat cu se na istom tom mjestu pa pokazem sliku. Wink


15. ja i kad sam trijezna, a u stanu je mrak se zabijam u vrata,dakle kod nas su vrata uvijek otvorena.

16. luda sam za lip glossovima, imam ih pun nesseser aaaaa

17. trenutno prozivljavam opet-pubertet.
kako bi vi rekli "prsla sam"..
djole Very Happy
tako sam zadnji put ludila za Slashom iz Guns n rosesa, ali i imala 11 godina
Nazad na vrh Ići dole
 
Sve ono sto znash o meni...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Off topic :: Kanta-
Skoči na: