Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove'

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
cpdjaN

cpdjaN


Broj poruka : 242
Godina : 31
Location : heLL

Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Empty
PočaljiNaslov: Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove'   Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 9:26 pm

'Ne bih htio pjevati Balaševićeve tekstove'

Đorđe Gogov je osmi student koji je napustio Akademiju Operacije Trijumf. Uvijek dobro raspoložen, mladi pjevač je i po izlasku još jednom očarao žiri. Tonči Huljić mu je čak predložio da napravi rock bend s ekipom s akademije, a ismeta Dervoz Kvavac je izrazila jaku želju za dolaskom na njegov prvi samostalni koncert. Što Đorđe misli o showu, kolegama i glazbi općenito, saznajte u intervjuu.

Da ti Emotion produkcija ponudi snimanje albuma, ili da se vratiš na Akademiju do finala, što bi izabrao?

Đorđe Gogov: Rado bih ostao na Akademiji kako bih naučio bolje pjevati i plesati, ali snimanje albuma je velika stvar i radije bih snimio album.

Što misliš da je presudilo da Vukašin ostane, a ti ispadneš?

Đorđe: Mislim da Vukašin ima više glasača.

Što ćeš raditi sada kad si izašao iz Akademije?

Đorđe: Prvo ću se mjesec dana odmoriti, a onda ću krenuti u realizaciju albuma.

Što ili tko će ti nedostajati s Akademije?

Đorđe: Svi će mi nedostajati. Neki malo više od drugih, ali i ples i pjevanje, vjerovali, ili ne?

A Ana Bebić?

Đorđe: Naravno, ali ona je samo prijateljica. Ona je tako umiljato biće da ju jednostavno svi vole.

Zašto su studenti onda spasili Sonju, a ne Anu koju svi jako vole?

Đorđe: Ne znam, mi gledamo kako tko pjeva na Gali i tako spašavamo. Sonja je fantastično otpjevala i zato su je spasili.

Koje rockere voliš?

Đorđe: Obožavam Dadu Topića. Ma, svaki rocker je super. Ja se u tome potpuno pronalazim.

Koje grupe najviše slušaš?

Đorđe: Guns’n’ Roses i Deep Purple.

Kako se snalaziš u baladama?

Đorđe: Ljudi su mislili da ne mogu otpjevati baladu i zato sam kao nominirani odabrao baš tri balade. Zadovoljan sam kako sam ih otpjevao.

S kim bi volio snimiti duet? Iz kuće i s estrade?

Đorđe: Ne znam, s dečkima koji kao i ja naginju rocku. Vukašin, Sajko i Nikola Paunović. A sa scene definitivno Dado Topić.

Misliš li da rock ima šanse u tvojoj zemlji?

Đorđe: Naravno. Grupa Negativ je uspjela pa mogu i ja.

Da li bi volio da ti Bora Čorba napiše pjesmu?

Đorđe: Naravno. On je veliki tekstopisac.

A Balašević?

Đorđe: Ha ha, baš i ne, jer ne volim učiti tekstove, a njegovi su jako dugački.

Tonči je spominjao da bi mogli napraviti jedan rockerski bend s dečkima iz Akademije. Da li bi volio takvu suradnju, ili misliš kako vam je bolje kao solistima?

Đorđe: Bilo bi dobro da počnemo u bendu, a kasnije možemo i sami. Ovako su nas ljudi i upoznali. Mnogi dobri svjetski rockeri su u početku i bili u nekom bendu.

Koga ćeš pozvati na svoj prvi koncert?

Đorđe: Sve koji su me podržavali u ovome.

Iz Dimitrovgrada je i Jelena Kostić. Da li bi volio snimiti duet s njom? Poznaješ li je?

Đorđe: Poznajem je, imam visoko mišljenje o njoj, ali ta vrsta glazbe me ne zanima pa ne bih to snimio.

Od ženskih vokala, s kim bi volio snimiti pjesmu?

Đorđe: Ne volim baš ženske vokale, ali sa svjetske scene bih izdvojio Tinu Turner, a od naših Ivanu Pavlović iz Negativa.

Imaš li želju otići na Eurosong?

Đorđe: Zašto da ne. Ne volim pjesme koje pobjeđuju, ali i Lordi su napravili hit baš na Eurosongu. Da imam dobru pjesmu, išao bih.

Koji bend bi volio vidjeti na Gali da pjeva s tvojim kolegama?

Đorđe: Van Gogh.

A iz Hrvatske?

Đorđe: Parni valjak i Prljavo kazalište.

Završio si frizersku akademiju. Hoćeš li biti frizer ili se baviti glazbom?

Đorđe: Volio bih da mi frizerski posao bude hobi, a i prije sam šišao skoro besplatno. Prije ove Akademije odbio sam posao u frizerskoj struci i sve sam uložio u stvaranje glazbene karijere.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djordjegogovfanpage
tara96




Broj poruka : 5

Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove'   Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 11:16 pm

Svaka cast. Sta ima da peva Balasevica, i ovaj jedan je previse. Ko voli, neka se ne jedi. 🎅
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove'   Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Icon_minitimePon Dec 08, 2008 2:52 am

Bend ce biti super ako se Sajko i Vukasin ne pokolju !!



Potrudila sam se da izgooglam ,ali nista... Zanima me ko je Jelena Kostic ?? Pretpostavljam ( "...ta vrsta glazbe me ne zanima pa ne bih to snimio" ) da je nova zvezda granda posto mislim da sve starije znam...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
bracevci
Admin
bracevci


Broj poruka : 35
Godina : 53
Location : Dimitrovgrad

Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove'   Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 1:44 pm

Nije Kostic nego Kostov, inace je iz Dimitrovgrada i jeste - u pitanju su zvezde granda....

E sad... barem ja tako mislim... moyda postoji i neka Jelena Kostic, e onda ne ynam ni ko je ni sta je!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.totalnaludnica.com
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove'   Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 2:35 pm

Hvala !!
Bas sam neki dan videla tu Kostov i skontala. Verovatno je bila stamparska greska.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Sponsored content





Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove'   Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove' Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju: 'Ne bih hteo pevati Balaševićeve tekstove'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: