Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Djoletova poruka svim fanovima !

Ići dole 
+8
Jelena
Tea
lazalaza
girl_from_ipanema
lena82
senokos
Viki
Zloca
12 posters
AutorPoruka
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 42
Location : Beograd - Dimitrovgrad

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimePet Jan 09, 2009 8:59 pm

Evo napokon smo uspeli sa Djoletom da se organizujemo da vam se javi makar u par recenica.

Veliki pozdrav i jedno veliko izvinjenje svim mojim fanovima zato sto se nisam do sad javio.
Nisam imao prilike da budem na netu ili je to bilo na par minuta.
U ovom periodu imao sam mnogo obaveza, ali na zalost ili srecu bice tako i u buduce. Hvala vam puno na velikoj podrsci i nemojte misliti da sam vas zaboravio, samo nisam imao vremena i mogucnosti da se javim. Uskoro ce poceti zvanicni forum na mom sajtu i o tome cete biti blagovremeno obavesteni. Na forumu cete biti obavestavani o svim novostima vezane za moj buduci rad i potrudicu se da vam se javljam kad god budem imao priliku.
Voleo bih da svi moji fanovi budu na okupu, a ja cu se oduziti dobrim pesmama i nastupima na turnejama i koncertima.
Hvala vam jos jednom i puno vas volim.

Djordje Gogov
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimePet Jan 09, 2009 9:06 pm

Aww, Đokica dušica!! Djoletova poruka svim fanovima ! 448264
Ne razumjeh baš ovaj dio sa zvaničnim forumom i to, zar može zvaničnije od ovog sad? Djoletova poruka svim fanovima ! 173415
Never mind, drago mi je da nam se Đokica konačno oglasio, pa makar i preko ovog zločestog Zloće! Razz
Dancing Dancing Dancing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 1:57 am

Da drago je i meni da se konacno oglasio, mada sam ja to ocekivao dosta pre, ali bolje ikad nego nikad...A ovo, Viki i ostali, oko foruma, dobicete zvanicno objasnjenje, ali kao sto ste culi od Djoleta radi se nov, mnogo bolji i najzvanicniji forum, ali otom potom....Hvala Djoletu sto se javio, i ja mu licno zelim puno dobrih pesama i koncerta, a mi fanovi smo uvek tu i cekamo ga....Svima veliki pozzzzzzzzzzzzzzz !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
lena82

lena82


Broj poruka : 49
Godina : 41
Location : Lazarevac

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 2:55 am

Uzvracam pozdrave Djoletu!!!
Pa hvala i tebi sto mislis na nas i sto si ugrabio malo slobodnog vremena da se javis!!! Drago mi je sto imas obaveze jer bi to trebalo da znaci da nesto radis sto bi i nas zanimalo, zato samo nastavi evo imas moju podrsku Embarassed

I da, nemoj da brines za nas forumese tu su Tea i Zloca koji nas obavestavaju o svemu i brinu o nama Djoletova poruka svim fanovima ! 173415 Hvala Tea, hvala Zloca!!!

Ajd' sad pa CAO!!! I budi vredan ali malo i odmori pa dodji da se druzis malo i sa nama!!!
Pozzz...
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 3:06 am

napokoooooooooon Very Happy
bemumiša Wink
Nazad na vrh Ići dole
lazalaza




Broj poruka : 10

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 4:34 am

YEAH!!! pozdrawi i ti njega MNOOOOOOOOOOOOOGOOOOO!!!
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 2:55 pm

Kao sto nam je i obecao,evo javio se.Hvala,pile! Wink
Da,bice zvanicni forum uskoro ali o tome cete biti obavesteni.
Lena,hvala i tebi Wink Vi ste jako vredan deo njegove karijere i bez vas koji ga volite i pratite njegov rad i koji cete pratiti,ne bi imao posao smisla.On ce na dalje imati jako puno obaveza.Uskoro pocinje i turneja ali verujem da ce se javljati kad bude mogao.
Uzivajte Wink
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 4:22 pm

Hvala Djole sto si se javio..... Dancing
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 11:23 pm

ajoooooj gde ja zivim...nisam bila dugo ovde...e sad sam ljuta sto mi niste javili Sad...pa Djole nacices malo vremena za nas...Smile joj.....i tuzna sam i srecna ......Smile
Nazad na vrh Ići dole
Carpe diem

Carpe diem


Broj poruka : 15
Godina : 42
Location : Rijeka, Hrvatska

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 6:16 pm

Hvala ti Đole na pozdravima. Veliki pozdrav i pusa i tebi Dancing
Nazad na vrh Ići dole
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 10:52 pm

Pa hajde recimo da ti je oprosteno, za sad Ljut Al' da znas pamtim Laughing Jos jedna greska i Djoletova poruka svim fanovima ! 168292
Nazad na vrh Ići dole
Sabb

Sabb


Broj poruka : 5
Godina : 35
Location : Serbia

Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 11:29 pm

DjoleeeEeeeeEeeeeeeeeeeeeeeeeeeEe e e e !!! Whoa!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Djoletova poruka svim fanovima ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletova poruka svim fanovima !   Djoletova poruka svim fanovima ! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Djoletova poruka svim fanovima !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: Đoletove poruke-
Skoči na: