Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Djoletov dolazak u Dimitrovgrad

Ići dole 
+22
lalala
SOĆA
Username
Sanja90
cpdjaN
Ancika
falcon
bixybr
Mallena
babyblue
Jelena :)
bracevci
Tea
mama
Dina-Zgb
Yeah yeah yeah
RAFAELITA
gravedigger032
Jelena
_StAshA
Viki
Zloca
26 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 9:11 pm

Drugari fanovi, evo dugo ocekivanog obavestenja
:: Djole dolazi u Dimitrovgrad u petak 12.12.2008 negde u popodnevnim casovima. Bice sigurno organizovana dobra zabava na trgu u Dimitrovgradu uz druzenje sa Djoletom. Svako ko zeli da prisustvuje je dobrodosao i nadamo se da cemo svi pokazati Djoletu koliko smo ga podrzavali i koliko cemo ga tek podrzavati u njegovoj borbi da uspe. Pozdrav. ::
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 9:19 pm

Jaooo blago vama... Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Sad-017
Nadam se da ćete opalit koju fotku happeninga i samoga Djoleta za one koji nisu u mogućnosti bit prisutni... Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Flower-004
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 9:20 pm

bice fotografija, bice snimaka, bice svega i svacega...
i sav materijal moci cete da vidite u najbrzem mogucem roku na djoletovom sajtu, koga verovatno svi dobro vec znate... www.djordjegogov.com

P.S. Viki, aj kupuj kartu i kreciiiiii
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 9:26 pm

E da znaš da bih rado, al fax mi neda... Sad
Nadam se da će bit još druženja s Đokicom, a i vama naravno Smile, u nekom pogodnijem terminu..... Djoletov dolazak u Dimitrovgrad A040
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 9:33 pm

e Zloco pozz ga od nas..oki? poljubi makar jednom za zenski pol...Smile budi dobar...
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 9:51 pm

Napokon dugo ocekicvani trenutak,jedva cekam to je mi je poklon za rodjendan,jao ne mogu da verujem....VOLIM TE DJOLE.. :cheers: :cheers: ❤ Wink
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 9:53 pm

Poručite da se dobro odmori! Prvo to mu valjda svi mi želimo! Takođe da ga svi odavde i volimo i podržavamo do besvesti, a kada se naodmara neka svrati, baš me zanima šta će naručiti u kafani ili u prodavnici ljubavi, baš bih voleo da vidim! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
RAFAELITA




Broj poruka : 47

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 10:14 pm

Joj bas mi je zao sto sam tako daleko i sto ne mogu da dodjem!Pozdravite ga i izljubite i recite da su ceo Novi sad i okolina uz njega!
Nazad na vrh Ići dole
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 11:25 pm

Blago vama. A kada ce Djole da poseti forum? Mogao bi da napise makar nesto....
Nazad na vrh Ići dole
Dina-Zgb

Dina-Zgb


Broj poruka : 80
Location : Zagreb

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 12:02 am

jao , super , tek sam sad vidla ovo.... Cool , budite dobri i sve lijepo pofotkajte ..., šteta što nisam bliže , odmah bi dojurila....lijep provod , ma bit ce vam sigurno ludilo
Nazad na vrh Ići dole
mama

mama


Broj poruka : 201
Godina : 48
Location : Pristina

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 12:43 am

Pozdravite naseg novog kralja rocka od jedne "mame" Dragane iz Kosovske Mitrovice. Mislim da ce Djole imati nevidjenu tremu kada bude dosao u svoj grad. Naravno, pozitivnu i da ce te se provesti super. Nadam se da ces nam Zloco preneti kako je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 12:48 am

potrudicu se ... Smile
u svakom slucaju imacete nekog materijala i na sajtu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 12:49 am

Sad Sad Sad Zloco!!!!!!!Smrc... Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 12:54 am

ma teaaaaa.....vodimo te sledeci put sa nama...ne budi tuzna...obaveze su obeveze...
gle sto imamo nove smajlice od nasih dragih drugarica....
ha evo ga djoletov Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 285369
a evo i za mene Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 987999
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
bracevci
Admin
bracevci


Broj poruka : 35
Godina : 53
Location : Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 1:42 am

Ha !!!! Djolee guta pljeskavice... a Zlocesti se cerebeci! !

Tea - sedaj u neki bus il the putnicki train i jela navamo - spavanje i klopa obezbedjeni od sponzora - mene! Batali ti Zlocestog - "sledeci put" !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.totalnaludnica.com
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 2:00 am

Hvala Ti na ponudi.Pozvana sam da i ja krenem u petak ali ne mogu,na zalost!! Sad Sad jer moram u subotu da budem na rodjendanu u Pozarevcu kad ona matora slavi sa porodicom Razz
Nazad na vrh Ići dole
Jelena :)




Broj poruka : 3
Godina : 33
Location : Valjevo

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 11:47 am

Aaaa! Ko ce da me vodi u Dimitrovgrad? Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 173415
Nazad na vrh Ići dole
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 12:01 pm

jecooo...pakuj se u bus, a dole cemo se snaci za smestaj...ne brini... Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 173415
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
babyblue

babyblue


Broj poruka : 126

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 12:59 pm

Pa znaci istina je!!! Procitala sam bas na onom forumu... Super. Puno ga pozdravite!!!! Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 21947 Imate i nove smajlije Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 173415
Nazad na vrh Ići dole
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 2:16 pm

Pozdrav i od mene. Ja cu na neki koncert kad bude ovde u Bg-u. A vi se provedite i za mene... I fotke obavezno
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 2:21 pm

Blago vama sa Djoletom ... NS je tako dalekooo :bounce: ...
Nista ja cu 12. nazdraviti za Djoletov dolazak kuci Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 285369 Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 898914 ...
a onda cu na dobru svirku i mislicu na vas ... Blago vamaaa !! Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 272692
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 5:00 pm

Bas mi je drago sto ce djole doci u dimitrovgrad..nadam se da ce biti neki docek...bice puno ljudi..svi ga volimo..najbolji je..jedva cekam da nam dodje.. Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 6787 Djoletov dolazak u Dimitrovgrad 21947
Nazad na vrh Ići dole
falcon

falcon


Broj poruka : 401

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 5:11 pm

Pozdravite ga i u moje ime i dobro ga napite.... I svi se dobro provedite...
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 5:12 pm

hvala..mislim da djole nije ni svestan koliko ga mi ovde volimo..
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 10:59 pm

I DJOLE NAM DOLAZI SUTRA U 17.30 NA TRGU.... :cheers: :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Empty
PočaljiNaslov: Re: Djoletov dolazak u Dimitrovgrad   Djoletov dolazak u Dimitrovgrad Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Djoletov dolazak u Dimitrovgrad
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Djoletov izlazak

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: Obaveštenja/Najave-
Skoči na: