Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Vesti

Ići dole 
+17
MikePortnoy034
girl_from_ipanema
gravedigger032
babyblue
mala
Jelena
petra_ns
senokos
Mallena
bixybr
bella1
falcon
Viki
Tea
_StAshA
Yeah yeah yeah
Ancika
21 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Vesti   Vesti Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 8:43 pm

Zamolila bih admine, moduse i Djoletove bliske prijatelje da ovde postuju vesti o Djoletu- da li snima novu pesmu, novi album, shta radi i tako... Hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePon Dec 08, 2008 12:46 am

Ja sam procitala na drugom forumu da ce sutra biti glasanje izmedju Milice i Djoleta za povratak na Akademiju? Kao oni ce pevati duet i onda cemo moci da glasamo? Da li je to tacno. Molim vas da mi veceras odgovorite da ne uplacujem kredit bezveze, a treba mi kinta... Please.... Ako se vraca WOW!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePon Dec 08, 2008 1:00 am

da ljudovi javite please...ulazi Djole ma kakva ona mala milica...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePon Dec 08, 2008 2:58 am

Ja ne znam nista o tome.
Na samoj gali cemo videti.Ja nista ne znam o ulasku i glasanju.Ako nesto saznamo,bicete obavesteni
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePon Dec 08, 2008 3:09 am

Ako je to doista rekla cura koja radi u Emotionu, kao što je spomenuto na drugom forumu, nadam se da je onda stvarno i istina... Al s njima se nikad ne zna, tako da - fingers crossed! Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePon Dec 08, 2008 3:14 am

Znaci moracu da uplatim kredit pa sta bude... A kako da javimo ljudima koji ne gledaju vise OT. Mene strah da opet nece dovoljno glasati?
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePon Dec 08, 2008 3:19 am

Vjerujem da se Milica omilila ljudima, al Đole je po tom pitanju u velikoj prednosti, oko tog se dijela bar ne sekiram. Samo da stvarno bude to glasanje! :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
falcon

falcon


Broj poruka : 401

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 6:09 pm

Ja sam ocekivao neke konkretnije novosti o Djoletu posle dolaska u Dimitrovgrad. Voleo bih, a verujem i ostali na forumu, da znam koji su njegovi dalji planovi. Da li da bacamo kasikaru na Emotion ili ne??? bom Kabuuum!!! Sad ide ono... salim se... Rolling Eyes

Da pocnem da upisujem dobrovoljce u Djoletove kamikaze? Vesti Emoti_144

Laughing Cool
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 6:58 pm

falcon bas si lik....upisuj me ako ces i ti biti upian ...Smile
Nazad na vrh Ići dole
bella1

bella1


Broj poruka : 125

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 11:11 pm

Evo i mene "za Djoleta" bom Hocemo li imati sexy uniforme, sa halterima i beretke??? Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 11:16 pm

Evo i mene- moja uniforma- crni plasht i crna maska oko ochiju i crni sheshir, ma sve crno Smile
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 11:51 pm

moze...ubijamo Smile Vesti 168292
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 5:26 am

Evo jedna vijest koju upravo pročitah:

Večeras su Đole, Pidža i Sajko otputovali s emoušnovcima u Sarajevo gdje će učestvovat u snimanju novogodišnjeg programa (koji se, naravno, snima par dana prije NG). Pa nek netko potvrdi da li je istina... Smile

A šmrc, baš bi bilo kul bit u publici, sigurno će snimanje i party sa ekipom dugo trajat.... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 8:05 pm

E juce sam cula da je prof. Nensi pitala Sajka kada se vratio u kucu ,otkud tu zar nije "odleteo" , na sta on odgovara ," ne ,idem kolima ..." ,a ona , "stvarno ,ne ides avionom ,vozis se ,znaci " (citati su otprilike ,ali to je to).....
Moglo bi to da se poveze sa pricom o putu u Sarajevo... Ne mogu da potvrdim vest ,ali evo dodala sam josh koji procenat u korist istine .... hehe!
Neka ih samo neka rade i neka snimaju ,dosta je bilo Cica , Mica ,meca u Novogodisnjoj noci ...

NAPRED MOMCI!! DJOLEEEE!! Vesti 898914
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 10:05 pm

Super, onda vrlo moguće da je istina..
Ne znam na kojoj televiziji će bit to, al znam da bosanci uglavnom repriziraju novogodišnji program i po nekoliko puta, tako da, ako netko i bude na kakvom partyju za doček, vjerojatno će moć odgledat i ovaj tv doček s našim slatkišima koji dan kasnije.... Vesti A040
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 11:14 pm

Pa javite ako bude i okacite snimak... Razz
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 11:16 pm

da javite....extra..Smile
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:52 pm

Evo još jedna današnja mini vijest: Smile
Đole, Sajko, Pidža., Milica i Antonija su se vratili iz Sarajeva gde su snimali nesto za njihov novogodisnji program.

Brzi su, nema šta! Very Happy
Drago mi je da je i Tonka bila s njima, da se opet vide, iako moram priznat da ju nisam mogla smislit dok je bila u kući...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:54 pm

Vec sam nesto i ja nacuo....
Nazad na vrh Ići dole
petra_ns




Broj poruka : 17
Godina : 39
Location : novi sad

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePet Dec 19, 2008 1:23 am

znaci istina je???pa super samo nek se probijaju Very Happy Smile Whoa! Cool
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePet Dec 19, 2008 9:37 pm

Bivši učesnik "Operacije Trijumf" Đorde Gogov posjetio je Sarajevo zajedno sa ostalim nekadašnjim studentima Akademije Milicom Majstorović, Nikolom Sarićem, Nikolom Paunovićem i Antonijom Besednik. Gogov, koji je za vrijeme boravka na Akademiji važio za jednog od najboljih pjevača istakao je u razgovoru za list "San" da je ponosan na sebe, ali i naglasio da želi ostati onaj stari.

"Još sam onaj isti Đorđe Gogov iz Dimitrovgrada. Svjestan sam da mi je učešće na "Operaciji trijumf" pomoglo da za kratko vrijeme postanem poznat, ali sam i dalje isti. Bar se trudim", govori Gogov, te naglašava da je u šoku jer je imao veoma neugodan let na relaciji Beograd -Sarajevo.

"Prvi put sam letio avionom i pri slijetanju na Sarajevski aerodrom zapuhao je snažan vjetar, tako da smo umalo doživjeli nesreću. Srećom, sve se dobro završilo".

Kako kaže, prvi put je u Sarajevu, gradu o kome je čuo toliko toga lijepog.

"Istina, ovo je moj prvi dolazak u Sarajevo, ali ne i posljednji. Toliko toga sam čuo o ovom gradu, o Baščaršiji, o bureku, ćevapima. Moram priznati da sam sanjao da pojedem sarajevske ćevape i burek. San mi se konačno ostvario".

Na Akademiji je važio za jednog od najboljih pjevača, ali je ipak na iznenađenje mnogih ispao. Kako kaže dosta toga se promijenilo nakon izlaska sa Akademije.

"Već sam rekao, dosta toga se promijenilo. Preko noći sam postao poznat. Kada je u pitanju boravak na Akademiji takođe sam prezadovoljan kako je sve ispalo. Izdržao sam više od 60 dana. Moram biti zadovoljan".

Nakon izlaska, Đorđe se već bacio na posao. Za sada je snimio demo verziju jedne pjesme, koja je prema njegovim riječima pun pogodak.

"Stvarno mi se sviđa i mislim da će je publika zaista prihvatiti. Vjerura da će biti gotova do janura, ali neću na tome stati. Imam u planu da snimim još nekoliko pjesama".

U njegove kvalitete uvjerio se i sam Žele Lipovača, frotmen benda "Divlje jagode" koji je izrazio želju da Gogov bude njihov član.

"Čuo sam nešto o tome. Ja sam lud za grupom "Divlje jagode". Znam svaku njihovu pjesmu napamet, a o Zeletu da ne govorim. Mislim da je sigurno jedan od najboljih gitarista na Balkanu. Bila bi mi čast da sa njima pjevam, ali još je rano o tome govoriti. Oni su ipak "Divlje jagode"".

Iako je Tonči Huljić, član žirija "Operacije trijumf" uvjeren da je za Đorda najbolje da pjeva u bendu sa Nikolom Paunovićem, Nikolom Sarićem i Vukašinom Brajićem, on ne smatra tako.

"Sve je to lijepo. Dobro se slažemo, dobri smo prijatelji, ali mislim da je najbolje da krenemo solo karijere. I oni tako razmišljaju. Ne vjerujem da će od benda biti bilo šta".

Iako su ga povezivali sa Anom Bebić, Đorđe je naglasio da je njihov odnos bio čisto prijateljski.

"Ona je bila ta svijetla tačka u kući koja me je ustvari i u momente održavala u životu na Akademiji. Uvijek je vesela, spremna za razgovor. To mi je puno značilo. Međutim, uvijek sam govorio da smo samo prijatelji. Ono što Adnan kaže: Jarani pravi".

"Svi me pitaju Đorđe imaš li djevojku, a ja šutim. Međutim, sada ću reći, nemam. Ali, sada me stvarno proganjaju. Ne jedna nego njih deset. Ne znam, valjda ću se jednog dana skrasiti sa jednom", kaže Gogov.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePet Dec 19, 2008 9:57 pm

Divno...To je nas DJOLE.....hvala Viki...
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimePet Dec 19, 2008 10:20 pm

Nema na čemu Smile

Evo i jedna sličica ekipe u Sarajevu:
Vesti F_indexm_08b306f

Baš su svi slatki! Vesti Love-129
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 12:57 am

Divno!Hvala ,Viki Wink
Nazad na vrh Ići dole
mala

mala


Broj poruka : 36
Location : Vojvodina

Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 1:45 am

Viki ::


"Svi me pitaju Đorđe imaš li djevojku, a ja šutim. Međutim, sada ću reći, nemam. Ali, sada me stvarno proganjaju. Ne jedna nego njih deset.
Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vesti Empty
PočaljiNaslov: Re: Vesti   Vesti Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vesti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: