Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 kreativnost...

Ići dole 
+10
Mallena
Soulmover
gravedigger032
babyblue
Zloca
mama
falcon
Tanjaa
bella1
love 27
14 posters
AutorPoruka
love 27

love 27


Broj poruka : 111
Godina : 36
Location : bac

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 6:04 pm

Evo ja bih htela da otvorim ovu temu ako se administratori slazu,ako ne ok...
Htela bih da ovde pisemo o kreativnosti,stvaranju,ne znam stvaranju muzike,ma svega...:)pa bih htela da napisete nesto o vasoj kreativnosti,jel imate neki hobi...i sl.
Ja se npr,bavim dizajnom enterijera,crtam namestaj i to obozavam i volela bih da se bavim time profesionalno...i dosta sam kreativns...
pa izvolite i vi,nesto o tome pisite...Smile ⭐
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/androidy
bella1

bella1


Broj poruka : 125

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 7:00 pm

Ja pravim rodjendanske i razne druge cestike, zanimljiva pakovanja za poklone, kutije, ogledala, ramove za slike i slicno....
Nazad na vrh Ići dole
Tanjaa

Tanjaa


Broj poruka : 38
Godina : 31
Location : Sremska Mitrovica

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 8:27 pm

Ja pisem pesme i crtam
Nazad na vrh Ići dole
love 27

love 27


Broj poruka : 111
Godina : 36
Location : bac

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 8:56 pm

bella1 ::
Ja pravim rodjendanske i razne druge cestike, zanimljiva pakovanja za poklone, kutije, ogledala, ramove za slike i slicno....
divnoo,to je bas lepoo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/androidy
falcon

falcon


Broj poruka : 401

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 2:06 am

Ja crtam neke nazovi stripove. Inace obozavam stripove i strastveni sam kolekcionar. I pisem, ali iskljicivo prozu i svi umiru od smeha kad procitaju.... To samo dokazuje da sam vrlo ozbiljan pisac.... I pravim neke gluposti od drveta... Ah da i skupljam devojke... Time se najcesce bavim... Ne bojte se ovde sam fin. Samo se druzim. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mama

mama


Broj poruka : 201
Godina : 48
Location : Pristina

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 3:03 am

Dobra tema. Joj mnogo sam kreativna, ali u glavi. Javi cu vam, samo moram prvo na "search". Videcu sta ce izbaciti sa pretrage, pa vam javljam. A, da. Pa sve to na filtriranje posto se tu nakupilo sve i svasata. bom
Nazad na vrh Ići dole
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 10:53 am

hehehe...dobra tema...
ne znam koliko sam kreativan, ali na poslu se bavim, pored ostalog i web design-om, inace obozavam ronjenje, skijanje, rolere, bajs, klizanje itd...sto bi rekla mama, kad budem sredio bazu podataka dodacu jos nesto Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
babyblue

babyblue


Broj poruka : 126

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 11:52 am

Kod mene sport uglavnom. Rukomet. Volim filmove, muziku, planinarenje... i slatkise...
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 12:37 pm

Moja kreativnost je uglavnom usko vezana za računar! Konkretno za neke crtačke moje sposobnosti, pa tako radim wallpaper-e, tipa neke manje sličice, neke vizitke po neki put, nekad uklapam sliku ili sličicu u neki kolaž ili tipa neka manja sličica za sajt i tako to... Mada ništa preterano! Pored toga volim sport, ali mnogo više kao posmatrač, a čiji sam fan goviri i nick Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Soulmover

Soulmover


Broj poruka : 126
Godina : 36

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 2:06 pm

Pun forum umetničkih duša! Baš lepo Very Happy

Ljudi su obično talentovani za određenu oblast umetnosti, a meni se zapalo da sam polutalentovana za sve i svašta. Pomalo crtkam i fizički i digitalno Razz, napišem ponekad neki pesmuljak, sviruckam klavir za svoju dušu, nekad sam pravila kostime za dečije predstave, sad više to ne radim, krečim svoju sobu tri puta godišnje... Razz

Što se kreativnosti tiče, najkreativnija sam kad pravim sebi sendvič... kreativnost... A060
Nazad na vrh Ići dole
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 2:31 pm

Soulmover ::

Što se kreativnosti tiče, najkreativnija sam kad pravim sebi sendvič... kreativnost... A060

prase jedno...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Mallena

Mallena


Broj poruka : 423

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 3:13 pm

Moja Nata se upisala, bas lepo... Pozdrav za nju tj bellu!!! A ja bas nisam nesto talentovana. Najbolja sam u slusanju drugih ljudi i ispijanju kafe. Setam, sopingujem, izlazim, druzim se, zaljubljujem... i to bi bilo to... Ali pravim najbolje princes krofne na svetu!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dina-Zgb

Dina-Zgb


Broj poruka : 80
Location : Zagreb

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 4:13 pm

Hm sta je to kraativnost ?? :scratch: kako sam vaga po horoskopu svi me uvijek pitaju, jao ti znas lijepo pjevat , crtat ,ti si prava umjetnicka dusa ? NE .., nista od toga , pjevam jedino u tuš kabini , i kako sam se nedavno preselila u svoj stan , na radost mojih sad vec bivših ukucana koji su odahnuli , jer moje "pjevanje"je u njima izazivalo nevjorovatne emocije od tihog smijuljenja do napada histericnog smijeha a sto se crtanja tica znam nacrtat jjedino oblak , sunce , ☀ il nesto tako , dakle kao djeca u vrticu...

ali imam dvije strasti , bez kojih nemogu to su psi ,i planine ...dugo se bavim psima , pa isto tako i obukom pasa (spašavanje ljudi u ruševinama,šumama),i stvarno uzivam u tome , a nedavno sam i pocela planinarit i osvajat vrhove svijeta , Very Happy , i to mi daje nevjerovatan osjecaj slobode ..eto 👽
Nazad na vrh Ići dole
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 4:14 pm

ooooo...dina...pa ti si moj covek...aj zakaci neku fotku sa nekog od vrhova...pleaseeee.... Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Dina-Zgb

Dina-Zgb


Broj poruka : 80
Location : Zagreb

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 4:40 pm

ajd kad nadjem , imam puno slika al slikam prirodu , tak da me ima malo , sad sam u fazi da skupljam fotke od drugih , pa stavim onda ... :cherry:
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 4:49 pm

Dina-Zgb ::

ali imam dvije strasti , bez kojih nemogu to su psi ,i planine ...dugo se bavim psima , pa isto tako i obukom pasa (spašavanje ljudi u ruševinama,šumama),i stvarno uzivam u tome , a nedavno sam i pocela planinarit i osvajat vrhove svijeta , Very Happy , i to mi daje nevjerovatan osjecaj slobode ..eto 👽
Mogu samo reci PRELEPO! Very Happy
A sto se tice kreativnosti..kao srednjoskolka sam se bavila pisanje proze manje vise ali poezije tj pesama bas dosta imam.Moj otac je zeleo da se ukorice i da ih javnost vidi ali ja sam ih uvek smatrala da su moja intima,moj dnevnik koji nikad nisam pisala i nisam zelela.U periodu kada vise nisam bila emotivno neustaljena,kada sam pocela da otkrivam sebe,kada sam pocela da volim jednog muskarca,osetila sam se zadovoljno(to je potpuno relativan pojam jer nije stalan ali u sustini-proseku jeste),onda sam prestala da pisem.Vise nisam imala sta da prenesem papiru ili su mi misli i reci brzo bezale,nisu se slagale sa mnom jer odmah bih osetila lepu emociju,sebe i bespotrebnost da bilo sta napisem.I rekla sam sebi da necu vise pisati.I nisam i ne verujem da cu.

To je mozda dobro,mozda nije.Mozda ce neko pomisliti da nisam "normalna" ali to je moja iskrenost,istina i moja kreativnost Wink
Nazad na vrh Ići dole
mama

mama


Broj poruka : 201
Godina : 48
Location : Pristina

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 5:11 pm

Evo nešto sam uspela da pronadjem: pesnička duša, skijanje, plivanje, klizanje na ledu. Ovo je više moja hobi strana.:bball: I to je ono za šta trenutno imam vemena. Pošto moja kreativnost najviše dolazi do izražaja oko spremanja ručka i stana, a tek kako sam kreativna oko domaćih zadataka i oblačenje lutkica. Pošto imam u kreativnoj radionici jednog školarca i jednu klincezu. A za moju lepšu polovinu trošim najviše vremena. Tu kreativnost mora da doje do izražaja. Ima li išta lepše kada mi on kaže" Ne mogu da verujem koliko si kreativna":bounce:🎅 Wink
Inače volim da stvaram nešto kada je tišina. Recimo od obične štampane ikone sa kalendara umem da napravim divan poklon. Prelivam je topljenim voskom, kada se to stegne premažem vlažnom krpicom, pa zatim poprskam lakom za kosu. Ram obavezno ide ručno radjen, osnova je karton, a preko lepim papir koji predhodno umočim u "štirak" i lepi se sa naborima. Nakon toga ide farbanje rama koji delije kao da je radjen od mahagonija. Evo vam recept.
Volim kada se kreativnost prenosi i na druge. Ili recimo koristim ukrasne bundeve, koje se prirodno osuše, a onda dobiju etno šare naslikane mojim lakovim za nakote koje imam u 50+ nijansi. Itd. To mi je trenutno izbačeno sa pretrage. Ima još puno toga...Wink
Nazad na vrh Ići dole
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 5:23 pm

bas ti je veliki hard disk...
Smile
lepo, lepo....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimePon Dec 08, 2008 7:21 pm

hhmmm..ovako trenirala sam karate 6 god. i umetnicki ples 3..to je proslost ali ipak da kazem..obozavam sport trudim se da ide na utakmice koliko sam u mogucnosti..to zahvaljujuci mom calcu jer sam ja njegov sin Smile zezam se, stvarno volim sport..ali jedan od hobija mi je pisanje..imam dosta svojih pesama...i pisem kao neki roman...i to je zasluzan opet calac jer je pesnik... petkom idem u neki kafic i pevam rock..nekoliko pesmica da se opstim..volim jako muziku i trudim se da spojim neke ljude koji cine neki rock band..nadam se da cu uspeti u tome...eto to sam ja...Smile
Nazad na vrh Ići dole
mia

mia


Broj poruka : 6
Location : HR

kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 5:09 pm

Soulmover ::
Što se kreativnosti tiče, najkreativnija sam kad pravim sebi sendvič... kreativnost... A060
hahaha..i ja isto..
moje najvece ljubavi su glazba i gluma i sve sta ima veze s tim,sviram gitaru i klavijature,plesem jazz dance i crtam i uvijek sam htjela se posvetit samo jednom,ali nikad nisam uspjela jer sve to previse volim i ne mogu se odlučit samo za jedno,tako da sve to pomalo ide.... :)e i pravim nakit,al je jadan..hahahha..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kreativnost... Empty
PočaljiNaslov: Re: kreativnost...   kreativnost... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
kreativnost...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Off topic :: Kanta-
Skoči na: