Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 najgori od sve dece

Ići dole 
+12
girl_from_ipanema
dizzi
Soulmover
bixybr
_StAshA
Jelena
Yeah yeah yeah
Viki
Ancika
gravedigger032
Tea
Dina-Zgb
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Dina-Zgb

Dina-Zgb


Broj poruka : 80
Location : Zagreb

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 1:59 am

Oj! affraid moze netko malo prepricat sto je bilo danas u emisiji, za nas koji nemozemo to pratit i ako je netko snimao da to postavi...
Tnx ❤
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 2:50 am

Narednih dana ce biti na naslovnoj strani oficijalnog sajta www.djordjegogov.com
A Djordja su uveli u emisiju kada su tamo bili nominovani(Nikola P i Ana).Jako su mu se obradovali.Pogotovo Ana Wink Djordje je malo pricao kako mu je napolju a onda je otpevao 4 pesme koje su trebali dvoje nominovanih da prepoznaju i da mu se pridruze u pevanju.A detaljno i lepo ces videti za neki dan. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dina-Zgb

Dina-Zgb


Broj poruka : 80
Location : Zagreb

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 3:08 am

super.., hvala.. ⭐ ⭐ ⭐
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 10:43 am

Mogao je biti bar malo duže, ali i ono nekoliko minuta što je proveo ja sam se slatko ismejao, pogotovu sa onim babama Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 2:34 pm

Zbunjuju me ove Tee Smile Radujem se videu Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dina-Zgb

Dina-Zgb


Broj poruka : 80
Location : Zagreb

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 2:38 pm

i mene 👽 , cekam admina da se vrati , da mi vrati stari nick, ako bude htio Cool
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 10:18 pm

Evo jedan mali isječak iz Najgore dece - Nikola, Ana i Đole ❤

Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 9:31 pm

ovo sam gledala sinoc ali mogu pogledeti jos 10000x...Smile najgori od sve dece 448264 Djordje oooooo...
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 11:05 pm

Najboji na svetu !! Djoleeeee!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
Soulmover

Soulmover


Broj poruka : 126
Godina : 36

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimePon Dec 15, 2008 2:09 am

Viki thanxxx do neba!!! najgori od sve dece B010
Nazad na vrh Ići dole
dizzi




Broj poruka : 10

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimePon Dec 15, 2008 4:15 pm

Prilog sa Nikolom je bio fenomenalan!
Nazad na vrh Ići dole
dizzi




Broj poruka : 10

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimePon Dec 15, 2008 4:17 pm

dizzi ::
Prilog sa Nikolom je bio fenomenalan!
Nazad na vrh Ići dole
dizzi




Broj poruka : 10

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimePon Dec 15, 2008 4:26 pm

*Ali, bata Djoka je bata Djoka*
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

najgori od sve dece Empty
PočaljiNaslov: Re: najgori od sve dece   najgori od sve dece Icon_minitimePon Dec 22, 2008 10:35 am

najgori od sve dece 448264
Prilog iz Sarajeva - NOSD