Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predstavite se

Ići dole 
+59
Jelena
Carpe diem
***Bojana***
*DuLcE*
Rock&djole are my lif
mia
Username
*Gocili*
Mallena
Unusual
Andi
Avril fan
Anchitza
AmusedToDeath
sanja94
DeJaN
ostanidjubredokraja
_StAshA
Soulmover
alex_belov fan
love 27
bella1
RAFAELITA
Jecy
*.*-@ndre@dizd@r-*.*
mila
Nesa
bixybr
mushu
Milica=)
Babe
babyblue
monika_mkd
Tanjaa
falcon
Yeah yeah yeah
bublik
Jasna
SrkiEON
stele
bojana
Sanja90
lalala
Zloca
bracevci
cpdjaN
...mawa bebwica...
senokos
Ancika
MikePortnoy034
kasiopeja
djordje_biggest_fan
Tea
gravedigger032
Girl Interrupted
PidzaTheBest
Sanja*
Johny's girlfriend
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*
63 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*

*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*


Broj poruka : 26
Godina : 28
Location : ♫♪Uvek uz naseg Djoleta!♪♫

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Dobrodoslica   Predstavite se Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 11:57 pm

Caos svima ja se zovem Miona a u profilu vam pise koje sam godiste (95 godiste). Wink
Obozavam rock i sve one starije bandove.
Takodje sam iz Niske Banje i Dimitrovgrada...msm zivim na toj relaciji! :lol!:
Hahahha kao Djoletova poludela obozavateljka (nisam balavica i nemojte to da pomisite) mogu da kazem da ga O-B-O-Z-A-V-A-M! i da je bio naaaaaajjjjjbolji u OT!
Sta vas jos zanima pitajte! Kiss za sve! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Johny's girlfriend




Broj poruka : 2

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: EVo i mene...   Predstavite se Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 6:26 pm

Pozz svima! Ja sam Jovana, iz Aleksinca sam i '93 godiste sam.... Idem u srednju filolosku... Obozavam Dzonija i Djoleta!!!! Najbolji su!!!!! I eto, to bi bilo to, ukratko...
Nazad na vrh Ići dole
Sanja*

Sanja*


Broj poruka : 4
Godina : 30

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: HIIII   Predstavite se Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 7:08 pm

caaooo swima je sam Sanja,93 sam god iz bg.a sam...obozavam djoleta,bas mi je zao sto je ispaoo...on mi je bio naj.... Very Happy
pored OT volim i RBD.....poyy za sve Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
PidzaTheBest




Broj poruka : 6

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Hola....   Predstavite se Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 8:52 pm

Pa dobar da,dobro vece... Smile
Zovem se Nina,imam 17 godina i iz beograda sam....Jako mi je krivo sto je Djole ispao jer je bio super a i za Vukija bi mi bilo krivo...Favorit NO1 u kuci mi je definitivno PIDZA Embarassed Embarassed Embarassed I LOVE HIM!!! Embarassed Embarassed Embarassed Posle su isli Djole i Vuki i Ana! Embarassed
Sta god vas zanima pitajte!
Kolega potrudicu se da budem redovna na forumu!Dajem rec hahahaha! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Girl Interrupted

Girl Interrupted


Broj poruka : 20
Godina : 36
Location : Nis

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: (: Jovana :)   Predstavite se Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 12:18 am

Evo i ja da se predstavim... Zovem se Jovana. Iz Nisa sam. Studiram novinarstvo...
Muziku volim iznad svega... Godinu dana radim na sajtu/forumu grupe Neverne Bebe gde sam i upoznala Djoleta! Smile

Pored toga, imam mnogo hobija... Sviram gitaru i od kad znam za sebe pisem pesme, price... Neke od njih mozete videti ovde: www.umetnostbezimenog.blogspot.com

Dovoljno za pocetak.... Smile
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav   Predstavite se Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 1:29 am

Pozdrav svima pre svega, pa kako red nalaže da se predstavim! Zovem se Nikola i iz Čačka sam, na sajtu OT-a me možete naći u Đorđevim fanovima pod nick-om Nikola032! Inače sam mlađi od Đola tačno 22 dana! Da ne odugovlačim više iz radoznalosti sam počeo da gledam OT i naravno ubrzo nisam se skidao sa live strema samo zbog čoveka zbog koga smo svi ovde na forumu! Svaka čast ljudima koji su sve ovo organizovali, kao što sam u nekoliko navrata na raznim mestima do sada pričao, Đoletovi fanovi moraju biti negde okupljeni i udruženi pružati podršku Đorđu, a od ovoga za sada nema boljeg načina! Toliko od mene i da nas je što više!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Cao ;)   Predstavite se Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 4:50 pm

Cao!
Ja sam Tea.
Da se ukratko predstavim:zavrsavam za koji dan Defektologiju,bavim se pored toga promovisanjem bendova na www.rockserbia.net
Ovde sam da bih sa Vama podrzala svog velikog prijatelja koji se nadam da ce jos vise uspeti u muzici i da ce dobiti jos vise fanova zato sto poseduje sve sto jedna mlada osoba koja zeli svoj zivot da posveti muzici ima.Nastavice da se nadogradjuje ali ovo je odlican pocetak. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
djordje_biggest_fan

djordje_biggest_fan


Broj poruka : 3

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: -_- Симона -_-   Predstavite se Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 7:58 pm

Jas sum Simona od Makedonija,od Skopje. Razbiram srpski ama ne znam da napisham tochno. Very Happy
Se nadevam ke me razberete! Smile
Go obozavam Djordje i mnogu mi e krivo sto ispadna! Crying or Very sad Ne e fer...Kolku sakam da se vrati!
Isto taka ja sakam mnogu i Ana Bebic od OT. Djordje i Ana se najdobar par!

P.S. Forumot e super! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
kasiopeja

kasiopeja


Broj poruka : 20
Location : sarajevo

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: pozdrav iz sarajeva   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 1:56 am

Evo i mene,neki me već poznaju sa jednog drugog foruma bom
Sada bih trebala napisati nešto o sebi...hm... :scratch: volim dobru muziku,pozitivne osobe...uskoro bih trebala diplomirati,uozbiljiti se i tako to...
Ma...biće vremena da se upoznajemo.
Pozdrav za sve! :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
MikePortnoy034

MikePortnoy034


Broj poruka : 40
Godina : 39

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav za sve Djoletove fanove!!!   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 3:49 am

Veliki pozdrav svim Djoletovim fanovima!!! Zovem se Zeljko, 84' godiste sam i bavim se muzikom, tacnije bubnjar sam benda "Equinox" iz Beograda. Ovde sam kao i svi vi da podrzim coveka koga sa ponosom zovem svojim prijateljem. Za mene ce Djole uvek biti pobednik OT ma ko da zvanicno pobedi. Mislim da po originalnosti i po onom "faktoru X" koga svi toliko tamo pominju niko mu nije ni blizu. Takodje zelim da pozdravim sve ljude koji su ucestvovali u stvaranju ovog foruma!!! :cheers: :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/zeljkothedrummer
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: A di ste vi krenuli bez mene :)   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 5:16 am

Evo i mene Smile Shta da kazem- ja sam Andrijana, ali bolje je da me zovete Ana ili Anchika. Djoleta znam odavno- josh dok sam bila u osnovnoj, a on je, klinja mali, kamenjem gadjao prozore shkole Very Happy Zivo dete, shta da se radi Very Happy Volim sve shto je dobro za Caribrod- Dimitrograd Smile Dugo su ljudi prichali da je to mesto divljina, Bogu iza sedam mora... Neka bar neko doaze da nije tako Smile
www.myspace.com/lacrimosa2
www.myspace.com/dimitrovgrad_caribrod

Skype:
Ancika142

: Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Senokos zove Gradinje   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 5:58 pm

Cao svima koji su presli "TU", a i onima koji su jos "Tamo", a preci ce "TU"...

Ja sam Sale (slobodno svi mozete da me zovete cika Sale), rodjen sam i odrastao u s.Senokos i u Dimitrovgradu...Sve rasturane i nofo-formirane drzave sam proso uzduz i popreko, al sto bi rekli moji caribrodzanje ko Djoleta nigde ne vido...

A sto "Senokos zove Gradinje"!!! Pa za sve fanove koji neznaju Senokos je moje rodno selo, a Gradinje je Djoletovo rodno selo (molim ako dajem pogresnu informaciju da me ispravite)... I ja i on smo Device, ja 04.09, a on 05.09....Pa non mora da uspe u zivotu garant!!!! Laughing :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
...mawa bebwica...

...mawa bebwica...


Broj poruka : 2
Godina : 30
Location : Nis,Srbija

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Cao Svima.....   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 6:06 pm

E pa ovako....Zovem se Jovana i 93 sam godiste...kao i sto sami vidite zivim u Nisu...Idem u Srednju Muzicku skolu,sviram flautu a od sledece godine treba da krenem na solo pevanje...Obozavam da pevam,i pobedila sam na takmicenju Majska pesma koja se odrzava u Nisu svake godine.Necu da se hvalim,jer cu da smorim...Obozavam druzenje i nadam se da cu na Djoletovom forumu upoznati dosta prijatelja....I ako je Djole ispao on ce uspeti,bar ja tako mislim...NAJBOLJI JE....DJOLE SAMO NAPRED UZ TEBE SMO........... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
cpdjaN

cpdjaN


Broj poruka : 242
Godina : 31
Location : heLL

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 7:36 pm

Pre svega, dobrodosli na forum.
Ovde mozete reci nesto o sebi, ko ste, sta ste itd. Laughing


Lep provod. :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djordjegogovfanpage
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 7:43 pm

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 7:57 pm

Zbog preglednosti teme,molimo Vas da nastavite temu "dobrodoslica" ovde jer smo mnogo tema otvorili.Verujem da razumete i da cemo uz lepo druzenje i saradnju,dovesti ovaj forum do lepog,interesantnog i dosta posecenog.
Hvala Vam svima!Uzivajte na fan forumu i ostanimo uz Djordja Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 9:19 pm

E razbira se da cemo sve da razumenmo i da prihvatimo Smile Najveci pivopija na svetu se javlja Smile E, dok ne pocheh da pijem pivo imala sam 58 kg! Sad imam 75... Ma, nek ide zivot, ja ima pivo da pijem Razz
Nazad na vrh Ići dole
bracevci
Admin
bracevci


Broj poruka : 35
Godina : 53
Location : Dimitrovgrad

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 11:36 pm

Pozz svim starim drugarima i drugaricama (ili ako cemo drugacije - prijateljima i prijateljicama... ortacima i ortakinjama ...) - fanovima dobre muzike... glazbe.... - kako god!

Eto i mene!

Pozz svimDjoletovim fanovima - posebno hep hep hurray za zlocu, senokos i srdjaN-a !


Vozi Miskooooo!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.totalnaludnica.com
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 11:37 pm

A mene ne pozdravljas posebno..smrc Sad Pa dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimePet Nov 28, 2008 11:52 pm

bracevci ::
Pozz svim starim drugarima i drugaricama (ili ako cemo drugacije - prijateljima i prijateljicama... ortacima i ortakinjama ...) - fanovima dobre muzike... glazbe.... - kako god!

Eto i mene!

Pozz svimDjoletovim fanovima - posebno hep hep hurray za zlocu, senokos i srdjaN-a !


Vozi Miskooooo!!!
O, profesore, zdravo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 12:04 am

poooooozzzdravljam i ja sve...moz se znamo...moz ne...ali tu smo...i upoznacemo se....
jeeeee...
poseban pozdrav za teu,bracevci, senokos, anciku i srdjana i ... ma za svi poseban pozdrav....
Smile))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 12:12 am

Zdravo stari druze Bracevci...sta nam radi Visok?visok ga sneg pokrio....otopice se do prolece...
Sve pohvale za ovaj nas forum...mnogo zdravlje i za Zlocu,zlaju i sve ostale... :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 2:46 am

Nego, Senokos, ti li na caribrodscijat forum govoreshe deka che svrchash pri Zeljushanina na shushenicu li, na kvo li... Pa svrnete i pri mene na po recijku- ja sam rodnina na Zeljushanina, zemljakinja, zivejemo...pa... skoro pa vrata u vrata, mada i ne bash Laughing
Nazad na vrh Ići dole
lalala




Broj poruka : 74

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 2:53 am

Jaoj, znaci ovde smo? Spas, ne mogu da se snadjem ovde, sve mi je crno... Zdravo, ja sam lalala, dolazim iz Kg-a i tako... jos cemo se upoznavati! POzzz za sve
Nazad na vrh Ići dole
Sanja90

Sanja90


Broj poruka : 35
Godina : 34
Location : Valjevo

Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 5:22 am

Ljudi...pozdrav svima ja sam se vec predstavila kao "sasvim obicna devojka"...i tako, to i jesam...Evo jos sam pod uticajem alkohola, al sam dobro...cak savrseno.... Dosla iz centrala, jedino normalnog mesta u Va...za sada... itd. Ljudi dodjite...sta znam..mozda se i provedete....=) Sve vas ljubim i pozdravljammmm....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predstavite se Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavite se   Predstavite se Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavite se
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov Fan Club :: Dobrodošli-
Skoči na: