Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Okupljanja

Ići dole 
+2
falcon
Ancika
6 posters
AutorPoruka
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitimePet Nov 28, 2008 4:06 am

Otvaram temu na kojoj bismo mogli da se dogovaramo oko eventualnih okupljanja Djoletovih fanova nekada negde. Kad se tako dobro slazemo shto da se i ne vidimo Smile Mislim, meni je malo nezgodno oko tih stvari jer ne mogu uvek da dodjem iz Sofije, ali oni koji mogu- shto se ne bi okupljali? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
falcon

falcon


Broj poruka : 401

Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitimePet Nov 28, 2008 5:24 pm

Ma ako se i ne vidimo, ovde cemo se druziti... I nacicemo se na Djoletovim koncertima...
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitimePet Nov 28, 2008 8:04 pm

I pre i posle koncerata na pivo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
lazalaza




Broj poruka : 10

Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitimePet Jan 09, 2009 1:38 am

axa... ali i Djole sa nama Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitimePet Jan 09, 2009 11:23 am

Miskim da je ovo vrlo interesantna tema, ali jos nije vreme da se dogovaramo...Neka prodju ovi hladni dani, pa kad navri prolece i ljubavi...e onda se polako dogovaramo gde ce mo i kad ce mo se videti !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 12:25 am

da slazem se sa senokosom...Smile
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 1:37 am

Stasenka,ja znam da se ti slazes,ti si jednom dobra i kulturna devojka, uostalom kao i svi iostali, tako da ta ideja je jako interesantna i potrudicemo se svi zajedicki da je realizujemo !!!
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitimeSub Jan 10, 2009 11:14 pm

jao bas sam se postidela..a i ostali na ovim lepim recima...i vi ste divna osoba..svi...drago mi je da smo se skupili...i sto cemo se videti ako Bog da..Smile
Nazad na vrh Ići dole
Carpe diem

Carpe diem


Broj poruka : 15
Godina : 42
Location : Rijeka, Hrvatska

Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitimeNed Jan 11, 2009 6:20 pm

Ideja je super Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Okupljanja Empty
PočaljiNaslov: Re: Okupljanja   Okupljanja Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Okupljanja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov Fan Club :: Pitanja-
Skoči na: