Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PPK u vezi foruma

Ići dole 
+8
Viki
Tanjaa
gravedigger032
girl_from_ipanema
Soulmover
Tea
senokos
cpdjaN
12 posters
AutorPoruka
cpdjaN

cpdjaN


Broj poruka : 242
Godina : 31
Location : heLL

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 11:32 pm

Izvolite... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djordjegogovfanpage
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Pomoc molim   PPK u vezi foruma Icon_minitimePet Nov 28, 2008 6:25 pm

Sve pohvale za sve sto je do sada uradjeno, a sada sta bi meni odgovaralo da se uradi:

1. Da se kompletan forum prevede na srpski jezik, a ne pola srpski, pola nerazumem (valjda engleski), da bi i mi koji nsmo nepismeni mogli ravnopravno da caskamo...

2. Neznam da postavim avatar na ovom forumu!!!! Dali neko moze da mi pomogne!!!!

3. Svaki put kad pisem odgovor trazi mi korisnicko ime i sifru...mnogo glupo izgleda kad neznas!!!!

4. Kako mogu ubaciti sliku u postu, fala bogu smajlice znam ubaciti Embarassed :cheers:

Unapred hvala na razumevanju i pomoci...

Sa Djoletom do kraja :bounce: :bounce:
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimePet Nov 28, 2008 6:32 pm

Za prevod ces morati (na zalost) malo da sacekas. Sad
Avatar stavis:odes u profil,imas opciju "avatar" i ako imas neku fotku(avatar) koji ti je na kompu(hardu) ides na pregled i odaberes i onda "save".Ako je negde na netu onda url avatara kopiras ispod "pregleda" gde ima sa url da se stavi.
Avatar ti mora biti do 120 pixela ili do 64mb da bi mogao da ga postavis.
Jako mi je cudno da svaki put kad kucas post moras da se ulogujes.Ne bi trebalo tako da bude...Mozda ti je do neta ali mozda ti je sigurnije da kad se registrujes da sacuvas Nick i password pa onda ne bi trebalo da ti se to desava.
To je od prilike ono sto ja znam da ti odgovorim
Nazad na vrh Ići dole
cpdjaN

cpdjaN


Broj poruka : 242
Godina : 31
Location : heLL

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimePet Nov 28, 2008 6:42 pm

Da ubacis sliku idi na https://servimg.com i registruj se (valjda ces se snaci). Zatim ides na https://servimg.com/upload.php i na Choose, pa izaberes sliku sa kompa koju hoces da postavis, a onda na Host it. Sacekas da se ona uploaduje i prekopiras:

1) ako hoces link za avatar, poslednji link;
2) ako je slika mala, mozete je postaviti u punoj velicini, i to radite tako sto prekopirate u mesto gde kucate poruku treci link od gore;
3) ako je slika velika, postavite je u thumbnail tipu (a to je mala slika i kada se klikne na nju, otvori se velika), a to radite tako sto prekopirate drugi link od gore u prostor gde kucate poruku.

Toliko. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djordjegogovfanpage
cpdjaN

cpdjaN


Broj poruka : 242
Godina : 31
Location : heLL

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimePet Nov 28, 2008 6:46 pm

I da, sad sam namestio da je forum na srpskom, a kome još uvek nije, neka ode u Profile / Preferences i kod Language podesi српски. Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djordjegogovfanpage
Soulmover

Soulmover


Broj poruka : 126
Godina : 36

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 6:08 pm

Bolja je ova čisto plava pozadina bez onih roze packi PPK u vezi foruma A040
Nazad na vrh Ići dole
girl_from_ipanema

girl_from_ipanema


Broj poruka : 194
Location : oblaci ;-)

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 6:23 pm

Forum o ucesniku prve srpske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjaci utisak na publiku

hmm ev samo bi ovo primjetila "srpske operacije trijumf"!, pa ima ih odsvud :S
OT spaja ex Yu :p
Nazad na vrh Ići dole
Soulmover

Soulmover


Broj poruka : 126
Godina : 36

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeSub Nov 29, 2008 6:29 pm

Citat :
Forum o ucesniku prve srpske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjaci utisak na publiku

hmm ev samo bi ovo primjetila "srpske operacije trijumf"!, pa ima ih odsvud :S
OT spaja ex Yu :p

E,da, stvarno, bolje "balkanske" ili tako nešto...

I kad nekog citiraš, zašto ne piše koga?
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimePon Dec 01, 2008 12:09 am

Konačno pređosmo famoznih 13 i popeli smo se na 16 ljudi na forumu istovremeno u 22:05! Naravno da se ne zaustavljamo i nadam se da će nas jednog dana biti 1016! :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimePon Dec 01, 2008 12:10 am

gravedigger032 ::
Konačno pređosmo famoznih 13 i popeli smo se na 16 ljudi na forumu istovremeno u 22:05! Naravno da se ne zaustavljamo i nadam se da će nas jednog dana biti 1016! :cheers:

I ja se nadam!!
A ocekivala sam da vidim post:"Molim vas,smenite ovog moderatora jer nije normalna" :lol!: :lol!: :flower:
Nazad na vrh Ići dole
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimePon Dec 01, 2008 9:05 am

Ih bre Tea, pa zar bi mi tebe menjali? Wink To što pogrešiš reč, zameniš temu, pa šta svakome može da se desi, uzastopno dva puta :lol!: :lol!:
EDIT: Inače Tea nemoj me molim te uzimati za ozbiljno šalim se samo! Tačnije kada sam rekao da te nećemo menjati tad sam bio ozbiljan Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimePon Dec 01, 2008 3:00 pm

Laughing :lol!: :lol!: :lol!: Salim se i ja....na svoj racun...da bi mogla posle na tudj :lol!: :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
Tanjaa

Tanjaa


Broj poruka : 38
Godina : 31
Location : Sremska Mitrovica

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 11:30 am

Forum je extra..izgled jos bolji...ma sve pohvale
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 3:10 pm

Hvala!Trudicemo se da bude jos bolji Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tanjaa

Tanjaa


Broj poruka : 38
Godina : 31
Location : Sremska Mitrovica

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 11:00 pm

nema na cemu...
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 2:11 am

Moram i ja da pohvalim forum, kao i ekipu na njemu! Cool

Svaka čast na pokretanju Đoletove web stranice, pa tako i ovog foruma, i ponajviše respect za Đoletove prijatelje koji ovako lijepo komuniciraju s njegovim fanovima i koji će možda i samog Đoleta dovuć na forum jednog dana da nam se i lično obrati! :jedvacekamo: Very Happy
Drago mi je da postoji konkretno mjesto gdje ćemo Đoletu moći pružati podršku sad kad mu je možda i najpotrebnija, a naravno da neće biti suvišna ni ubuduće.. Smile I uz to sve se još ugodno virtualno družiti i opijati u Kafani.. Very Happy


I samo jedna opaska na kraju - svakako predlažem uvođenje još pokojeg admina da se ne mora ovisiti o samo jednoj osobi kad je potrebna određena intervencija.. Evo npr, ja mislim da bi bilo super da Tea bude unapređena za admina, to bi bilo idealno za početak.. Ukoliko ona to želi, naravno.. Smile


Ae, tipkamo se! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 2:17 am

Viki,hvala Ti puno na ovako divnim recima o forumu,o nama koji smo tu.Trudicemo se da uvek bude sve bolje jer Djole i fanovi njegovi zbog ovako lepe i velike podrske zasluzujete.
Verujem da kad se Djole uhoda malo u ovaj nov segment zivota da ce uklopiti da se i pojavi makar na kratko na forum.
Sto se tice administratora..preko je potrebno da ima jos jedan bar!I ja cekam ko ozebla sunce ovog naseg majog admina al ga nema.Ja ne bih da budem admin jer sam i ovu ulogu jedva prihvatila s obziron da nije bas zahvalna ali samo sam zbog Djordja jer je potrebno da neko od njegovih bude tu.Za admina cete dobiti jednu divnu osobu koju sam predlozila i verujte da nece biti greske.Bice THE BEST admin Wink
Nazad na vrh Ići dole
Tanjaa

Tanjaa


Broj poruka : 38
Godina : 31
Location : Sremska Mitrovica

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeUto Dec 09, 2008 11:21 pm

Predlog...otvorite jos tema...
Nazad na vrh Ići dole
Zloca
Admin
Zloca


Broj poruka : 261
Godina : 41
Location : Beograd - Dimitrovgrad

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 11:14 am

@tanjaa, ako imas neku ideju, slobodno otvori novu temu, jedino vodi racuna da bude u odgovarajucoj kategoriji. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Rock&djole are my lif

Rock&djole are my lif


Broj poruka : 13

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 6:59 pm

nisam dugo ovde da bih mogla da komentarišem forum i članove, ali ono glavno, osećam pozitivnu energiju... drago mi je što se neko setio i napravio ovako dobar forum!
Nazad na vrh Ići dole
Merlin

Merlin


Broj poruka : 2

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 10:00 am

Ma ljudi, vi ste sjani sto otvoriste forum. Onaj OT ce ionako da ugasi uskoro, pa ne bi trebalo da sa njim nestane i svako secanje na ucesnike. A narocito ne ove. Ja sam bila ubedjena da je OT jos jedna glupost iz Emotion produkcije, ali sam pocela da je gledam tek kada sam videla Djoletov nastup Summer 69.
Eto, koliko Djole moze da zaitrigira. Smile
Nazad na vrh Ići dole
MikePortnoy034

MikePortnoy034


Broj poruka : 40
Godina : 39

PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitimeSub Jan 03, 2009 12:57 am

Jedna prijateljska molba za sve vas koji imate velike slike u potpisu da stavite makar malo manjne ako bas hocete slike da stavljate jer je jako nepregledno kad napisete vas par komentare. Hvala unapred!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/zeljkothedrummer
Sponsored content





PPK u vezi foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: PPK u vezi foruma   PPK u vezi foruma Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PPK u vezi foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obavestenja u vezi foruma!
» PPK u vezi fan kluba

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov Fan Club :: Predlozi, pohvale, kritike-
Skoči na: