Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 MySpace messages

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
cpdjaN

cpdjaN


Broj poruka : 242
Godina : 31
Location : heLL

MySpace messages Empty
PočaljiNaslov: MySpace messages   MySpace messages Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 8:37 pm

Dakle, pošto sam otvorio onaj fan page na My Spaceu, preko privatnih poruka su stizale poruke za Đoleta, i evo, preneću ih ovde...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djordjegogovfanpage
cpdjaN

cpdjaN


Broj poruka : 242
Godina : 31
Location : heLL

MySpace messages Empty
PočaljiNaslov: Re: MySpace messages   MySpace messages Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 8:44 pm

Počev od najstarijih...

1
ja te puno sakam! ti si moj favoritot!!!

2
eee care samo napred super si !!!!!!!!!

3
hej dzole:) bas ste super site:)
mn mi ste slatki so Ana:) bas ste srcina:)
hehe ako se pravi nezainteresirana i od kaj nea izletuva po nekoja iskra za tebe:) taka da samo napred:) mozebi ke uspee i hemijata:D nikogas ne se znae:)
nadam se da ces razumeti ovu...ako ne potrudescu se sledeci put na srpsko - hrvatskoj:)
PozZZZzzzz4ina

4
Hej,nadam se da ce Djole biti jedan od najboljih na gali...!!! Pesma mu super lezi (koliko sam primetila) Smile)) iako je Nikola P. moj favorit1 Volela bih da Djole dodje do kraja!!!!! PozZ i glasacu Smile))))

5
glasala sam za djoleta!!!ne mogu za werujem da je nominowan,bio je najbolji!!!!neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

6
sonce volim te:):)pozzz makedonija

7
bas mi je zao sto si ispao!neznaju kakvu zvezdu gube!!!!kiss

8
e djole je car,navijamo z njega i mlogo ga wolemo...i sve ostale stvari koje pisu fanovi...

9
Sad zao mi e sto si napustio akademiju:(SadSad:(pozzzz
VOLIM TE!

10
zal mi e sto ispadna DJORDJE Sad ti si golema zvezda. Se nadevam ke napravis svoj koncert kako sto kaza ziri i jas so zadovolstvo bi dosla na toj koncert.kiss4e

11
djole najbolji si......glasala sam za tebe swaki dan po 2 puta......i pola osmog razreda je glasalo za tebe.....NAJBOLJI SI I TAKO CE I OSTATI (zauwek).........glawu gore i kreni dalje.....wolim te.......
p.s.wukashin nije imao pojma!!!!!!!!!!!!!!!!

12
obozavam dzordze definitivno!!!
osvoio si mi srce stvarnooo!!Neznam sta i kako ali stvarno si moj covek...<3!

13
nemogu da werujem da je djole ispao...eee pocxela sam da placxem kad je izlazio...sxrmc,sxrmc...ono, bio je najvetj ludak (u pozitivnom smislu)...

14
bas mi je zao sto si ispao!neznaju kakvu zvezdu gube!!!!kiss

15
ala sam se namucio da ukapiram kako da ucestvujem. smorio sam se od svega i zaboravih sta sam hteo da ti kazem. Uglavnom pozdrav, i nastavi da budes na javnoj sceni , ljudi te gotive i vole tvoje nastupe. Ja sam licno nesrecan i razocaran u Trijumfa i ako oni nisu krivi. Glasove dobijaju ja mislim na osnovu kompleksa regije, bosanci glasaju za svoje i to ti je to, a vi mislite da neko glasa zbog kvaliteta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djordjegogovfanpage
Merlin

Merlin


Broj poruka : 2

MySpace messages Empty
PočaljiNaslov: Re: MySpace messages   MySpace messages Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 9:53 am

Ma, covece, najbolji si! Toliko energije i toliko topline u istoj osobi retko ko ima. Ah, da! I onako lepe umetnicke ruke!
pozz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MySpace messages Empty
PočaljiNaslov: Re: MySpace messages   MySpace messages Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MySpace messages
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: Poruke za Đoleta-
Skoči na: