Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Rock

Ići dole 
+19
mia
Jelena
Babe
Tanjaa
love 27
bixybr
monika_mkd
_StAshA
Yeah yeah yeah
Pavladoljska
senokos
Tea
falcon
Ancika
mama
Username
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*
Girl Interrupted
cpdjaN
23 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
cpdjaN

cpdjaN


Broj poruka : 242
Godina : 31
Location : heLL

Rock Empty
PočaljiNaslov: Rock   Rock Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 10:26 am

...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/djordjegogovfanpage
Girl Interrupted

Girl Interrupted


Broj poruka : 20
Godina : 36
Location : Nis

Rock Empty
PočaljiNaslov: :)   Rock Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 10:47 pm

Ajde, da pocnemo... Smile

Ja slusam sta mi padne saka... Smile Laughing Laughing Cool

Naravno, iznad svega Neverne Bebe! To onako, van svih kategorija... Smile Pored njih, sto se tice domace muzike, volim Negativ i Block Out...

Strana... Jos malo pa sve... Jedino sta ne mogu da podnesem je hip-hop, rep... Od Pop-a i Rock-a, preko Metala pa do Vivaldija sve mogu i volim da slusam... Smile Jednostavno, uzivam u muzici... Smile
Nazad na vrh Ići dole
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*

*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*


Broj poruka : 26
Godina : 28
Location : ♫♪Uvek uz naseg Djoleta!♪♫

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 11:59 pm

Rock najjaca muzika pored Pop-a!=))))
Nazad na vrh Ići dole
Username

Username


Broj poruka : 41
Godina : 48

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 12:17 am

Ja sam nesto starija generacija 76-o godiste . Odrastala sam slusajuci Zeppeline, Pink Floyd, The Doors, Deep Purple... Slusala sam i metal i pank i bluz svasta nesto. Od novijih najvise gotivim The White Stripes, Artic Monkeys, ma svasta slusam... I klasiku... Domacu scenu sam vise pratila ranije dok sam cesce isla na koncerte. Volim Negativ, Van Gog, Neverne Bebe, Eyesburn, ma ima ih. Mrzi me da nabrajam. I nadam se da cu za koju godinu moci da kazem da sam ponosni fan Djordja Gogova, coveka koji je oziveo rock&roll u Srbiji i sire. :cheers: :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
mama

mama


Broj poruka : 201
Godina : 48
Location : Pristina

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeČet Nov 27, 2008 6:03 pm

Rock naravno domaci prvenstveno, jer volim svoje. Pa onda tudje.
Od nasih; neprevazidjene pesnike i rockere Boru Djordjevica, EKV, PARTIBREJKERSE, VAN GOG, Kikija Lesandrica. A, da Djordja Davida i neke iz bivse YU da ih nenabrajam. A od ovih internacionalaca Led Zepelin, Simple Minds, James Brown, Aerosmit,Metalika(balade) Sting, Santana, DOORS-e,INXS itd.itd.
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimePet Nov 28, 2008 4:02 am

Lacrimosa, Guns and roses, Marilyn Manson, mnoge domace bendove- da ne nabrajam i, naravno, Neverne Bebe Smile
Nazad na vrh Ići dole
falcon

falcon


Broj poruka : 401

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimePet Nov 28, 2008 5:53 pm

Svasta. Rok uglavnom. Kad kazem svasta mislim na sve sto ima bilo kakve veze sa rok muzikom. Cup cup, kuku lele i slicne gluposti ni ne smatram za muziku. Respect za klasicnu muziku, mada retko slusam... Inace, 'username' i ja gotivim detroitsku garaz rok scenu.
A cesto idem i na svirke domacih bendova.
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimePet Nov 28, 2008 10:52 pm

Vec duze vremena najcheshce slusham Lacrimosu i Marilyna Mansona. Inache, volim i Gunse, Alice Cooper, Nirvanu, FAITH NO MORE, SOUNDGARDEN, a volim i domacu rock scenu osamdesetih- Orgazam recimo.
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 6:52 pm

Heh,dobila sam inspiraciju da kuckam ovo:
Secam se da kao mala sam obozavala "Kad hodas"..kasnije "Avionu slomicu ti krila" i mnoge druge hitove koje ej 80tih imala Riblja Corba.Zatim,omiljeni Parni Valjak:Stranica dnevnika,Jesen u meni,Sve jos mirise na nju.Tuti fruti bend!!!Prljavo kazaliste,Valentino.Pored toga tata me je ucio ko su bili Bitlsi,AC/DC,Whitesnake,Deep purple.Kasnije Metallica,G'N'R.90tih godina sa pojavom turbo folka i takozvanog dance-a..nisam razumela decu svojih godina.Sve te sarene helanke,duksevi uvuceni,kajle,ma sve mi je bilo gadno.Ja sam zelela da budem JA i da budem samo svoja:kosa duga 98cm pa zatim osisana na 2cm Very Happy Laughing ,karirane kosulje,martinke,ziherndle po svoj odeci,bedzevi.Taj Slobingrad me je zivcirao nevidjeno!!!Slusala sam u tom tinejdz periodu Napalmdead,Death....i ubrzo (na zalost svog oca koji se trudio da usadi rock) presla na punk!!Sex Pistols,Vice Sqaud,Penetration,Offspring,Ritam Nereda,Goblini(zauvek ce mi nedostajati),Atheist rap,Trula koalicija...To je valjda normalno da pubertet nosi i bunt u sebi tako i ja punk volela.I dan danas slusam punk(za svoju dusu) ali izgled sam prilagodila.Mada kazu da zracim punkom i kada sam u trnerci Very Happy Sada se vracam godinama na rock pa tako ponovo slusam Gunse,Metallicu,AC/DC,Parni Valjak,Generaciju 5,Neverne bebe(NARAVNOOOOOOOOO)!
Muzika je bitna stvar u mom zivotu pa zato sto sam pre mnogo godina odabrala cigarete i odustala od pevanja,sada promovisem muzicare i bendove kad god mogu.Pogotovo mlade i neafirmisane pa radim i kao novinar za www.rockserbia.net jer Sizifovski i dalje verujem da cemo uspeti da vratimo rock kulturu da bar delom bude kao 80tih.Tako i Djordje na jedan drugi,direktniji nacin to radi i to mnogo volim i cenim kod njega. Wink
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 7:34 pm

uhhhhhhhhhhhhhh...bravo....zasluzila si to sto jesi!!!!Mozda bi trebalo da se obracunas sa cigaretama.... Laughing Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Moderator
Moderator
Tea


Broj poruka : 767
Godina : 40
Location : Pozarevac

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 7:39 pm

Hval! Wink
I ja mislim da je vreme da se uskoro obracunam sa njima jer mozda vise ne mogu da se bavim pevanjem ali se bavim glasom i tehnikama govora i pevanja izmedju ostalog pa mi treba dobar glas.
Ujedno da porucim svim ljudimakoji ovde dolaze a imaju bendove da se pojave na sajtu rockserbia i promovisu.Rado cemo pomoci. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Pavladoljska

Pavladoljska


Broj poruka : 11

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeNed Nov 30, 2008 10:53 pm

Username ::
Ja sam nesto starija generacija 76-o godiste . Odrastala sam slusajuci Zeppeline, Pink Floyd, The Doors, Deep Purple... Slusala sam i metal i pank i bluz svasta nesto. Od novijih najvise gotivim The White Stripes, Artic Monkeys, ma svasta slusam... I klasiku... Domacu scenu sam vise pratila ranije dok sam cesce isla na koncerte. Volim Negativ, Van Gog, Neverne Bebe, Eyesburn, ma ima ih. Mrzi me da nabrajam. I nadam se da cu za koju godinu moci da kazem da sam ponosni fan Djordja Gogova, coveka koji je oziveo rock&roll u Srbiji i sire. :cheers: :cheers:
isto smo godiste, a imamo i isti muzicki ukus... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Yeah yeah yeah

Yeah yeah yeah


Broj poruka : 411
Godina : 33

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimePon Dec 01, 2008 1:02 am

Pa ja slusam rok i HM zahvaljujuci bratu koga obozavam, ali se i stalno sa njim svadjam. On inace svira gitaru, a ja sam totalni antitalenat. Oboje gotivimo Djoleta, samo sto on nece da prizna. Kaze da je obozavanje za glupake. Ja bih njega ovde da uclanim bas iz inata...
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimePon Dec 01, 2008 9:24 pm

pa logicno da sloosam rock...najvise volim starije stvari sa prostora ex-yu...a i nase rock grupe koje su opstale..nazalost ima ih malo..Sad u ovo se ubraja i strani rock...
jbg..
nadam se da cemo se izboriti da prava muzika bude u planu a ne grandshit...Smile
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimePon Dec 01, 2008 9:25 pm

e da Djole ce nam pomoci u tome...Smile ljubac
Nazad na vrh Ići dole
monika_mkd




Broj poruka : 8

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 4:00 am

WHITESNAKE FOREVER:)
Nazad na vrh Ići dole
bixybr

bixybr


Broj poruka : 278
Godina : 38
Location : Novi Sad

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimePet Dec 05, 2008 1:59 pm

Slusam POP i RocK...
Trenutno vrtim novi album STRIP-a ... Psihomehanicar ... Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com/
love 27

love 27


Broj poruka : 111
Godina : 36
Location : bac

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 5:58 pm

sve sem folka i narodne
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/androidy
Tanjaa

Tanjaa


Broj poruka : 38
Godina : 31
Location : Sremska Mitrovica

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 8:26 pm

Obozavam rock...pogotovo domaci
Nazad na vrh Ići dole
Babe

Babe


Broj poruka : 7

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 3:56 am

Pavladoljska ::
Username ::
Ja sam nesto starija generacija 76-o godiste . Odrastala sam slusajuci Zeppeline, Pink Floyd, The Doors, Deep Purple... Slusala sam i metal i pank i bluz svasta nesto. Od novijih najvise gotivim The White Stripes, Artic Monkeys, ma svasta slusam... I klasiku... Domacu scenu sam vise pratila ranije dok sam cesce isla na koncerte. Volim Negativ, Van Gog, Neverne Bebe, Eyesburn, ma ima ih. Mrzi me da nabrajam. I nadam se da cu za koju godinu moci da kazem da sam ponosni fan Djordja Gogova, coveka koji je oziveo rock&roll u Srbiji i sire. :cheers: :cheers:
isto smo godiste, a imamo i isti muzicki ukus... Wink

Evo jos jedna da vam se pridruzi LOL. I za godine i za Isti ukus. Mada moram da kazem da me Tea podsjetila na neke periode buntovnistva koje sam i sama prosla... I meni nedostaju Goblini !!! Smile
A uvijek se kod mene moze cuti neka krljaza....rock, metal, punk...dosta progresive i tako to...znaci od Queen-a, Zeppelin-a, Pink Floyda, Deep Purple-a i slicno, pa preko RHCP, Metallice, RATM, FNM (sve neke skracenice hehhe) pa do nekih novijih uticaja kao sto su Opeth, Kamelot, Pain of Salvation, Dream Theater...
Nas rok, metal i pank obavezno! Od Azre do Nevernih Beba... Ma svi smo mi slicni po muzici, inace ne bismo obozavali toliko Djoleta da slusamo na primjer Brittney Spears hahah.
:flower:
Nazad na vrh Ići dole
Ancika

Ancika


Broj poruka : 281

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 5:01 am

Pomozite ovom Punk- Rock forumu da ozivi:
http://rock-me-baby.forumaction.net/forum.htm
Bash mi zao da propadne, a nije ni zaziveo Sad
Ja sam tamo Lacrimosa Smile
Nazad na vrh Ići dole
Jelena

Jelena


Broj poruka : 220
Godina : 30
Location : Dimitrovgrad

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 10:48 pm

Ja volim da slusam stari domaci rock,,,
Nazad na vrh Ići dole
mia

mia


Broj poruka : 6
Location : HR

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 5:26 pm

zeppelini,pink floyd,ramonesi Whoa! ,deep purple,gunsi,pearl jam,soundgarden,doorsi,acdc,the who,whitesnake,clash,rhcp,van gogh,yu grupa,azra,riblja čorba,lude krawe,
hladno pivo,urban,majke,vatra,adastra,zabranjeno pušenje..ma još milijun stvari..kod mene se moze nac stvarno svega..
Nazad na vrh Ići dole
Rock&djole are my lif

Rock&djole are my lif


Broj poruka : 13

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeSre Dec 24, 2008 7:02 pm

ja otkidam na whitesnake, g'n'r i naravno acdc... volim i pop... ali muzika za koju živim je dobri stari ex yu r'n'r, žao mi je što nisam bila tinejdžer u to vreme, dobra muzika i normalan život, nego sad kada su osim izuzetaka na sceni sve sami silikonci.!
Nazad na vrh Ići dole
Nesa




Broj poruka : 7

Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 3:28 am

Rock, hardcore, HM i punk pomalo... strani, domaci, sta god...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rock Empty
PočaljiNaslov: Re: Rock   Rock Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rock
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Off topic :: Muzika-
Skoči na: