Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zasto bas Djordje?

Ići dole 
+35
bracevci
Babe
Tanjaa
babyblue
bella1
^^Immortal^^
bixybr
dizzi
Jelena :)
Jelena
tara96
mala
SrkiEON
dr_nejko
senokos
Ani
Dina-Zgb
Pavladoljska
Ancika
Soulmover
Gemsa
gravedigger032
kasiopeja
djordje_biggest_fan
falcon
mama
Tea
abela
Username
*Miona*Uvek*Uz*Djoleta*
mia
Mallena
Girl Interrupted
Sanja*
cpdjaN
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Unusual

Unusual


Broj poruka : 17

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 3:20 pm

zasto....zato sto je najbolji
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 5:56 pm

....pa sta dodati na ovu zakljucnu recenicu...... Zasto bas Djordje? - Page 3 6787 Zasto bas Djordje? - Page 3 416808
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 6:02 pm

nista, drugar..sve je receno...
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 6:48 pm

Zasto bas Djordje? - Page 3 Osnovnaskolags1.th

...ima........zato sto smo zavrsili istu osnovnu skolu u Dimitrovgradu...ha,ha... Zasto bas Djordje? - Page 3 6787 Zasto bas Djordje? - Page 3 6787
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 7:15 pm

blago tebiiiiiii......... Zasto bas Djordje? - Page 3 898914
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 7:47 pm

Ajde ne budi na kraj srca...evo ja ti obecavam da cu uciniti sve da te kad tad upoznam sa Djoletom...Samo se sada moramo svi strpeti jer je on u velikim obavezama, bukvalno je prebunkiran...Ali uveravam sve vas verne fanove da i on jedva ceka da se javi svima nama...Pozzzzzzzzzzzz... Zasto bas Djordje? - Page 3 898914
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 7:51 pm

aaaaaaaaa sad mi suza krenula...evo nisam vise na kraj srca...kad tad cu cekati tvoje obecanje..prvi poot u zivotu verujem nekom da nije Bog..Smile oh
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:02 pm

Pa zasto postoje fanovi, ako nebi verovali u svog idola...Pa kad je moj zivot bukvalno naopacke, kad rok za mene znaci Djole, kad sam ubedjen da cemo se kad tad skupiti svi zajedno na njegovom koncertu...kad ne bi sve to verovao, ja ne bi postojao....

Mogu da zamislim kako je onda vama ( mladjim od mene, pogotovu devojkama...)!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Viki

Viki


Broj poruka : 278
Location : Zagreb

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:05 pm

Haha, loodi ste oboje! Zasto bas Djordje? - Page 3 173415
Elem Senokos, ne kontam, jel ti poznaješ Đoleta lično ili si samo fan, koji je ujedno išao u istu osovnu ko Đole? Zasto bas Djordje? - Page 3 522361 Sve u svemu - blago tebi! Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://www.its-croatia.hr
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:23 pm

Viki ::
Haha, loodi ste oboje! Zasto bas Djordje? - Page 3 173415
Elem Senokos, ne kontam, jel ti poznaješ Đoleta lično ili si samo fan, koji je ujedno išao u istu osovnu ko Đole? Zasto bas Djordje? - Page 3 522361 Sve u svemu - blago tebi! Wink

Elem Viki, evo prave istine...Dimitrovgrad je malo mesto gde svak svakog poznaje...Ja Djoleta znam iz vidjenja (razlika u godinama je evidentna), nikada se nismo zvanicno upoznali, on mene ne verujem da zna, ja poznajem njegove roditelje i mnogo ljudi koji njega znaju, i tako se krug zatvara....No istina je da zivim za dan (kao verujem i svi vi) kad cu Djoleta dodirnuti i zamoliti ga makar za jednu fotku...presrecan sam sto se to desilo bas njemu, a ja definitivno ostatak zivota poklanjam njemu (bar sto se muzike tice)!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:27 pm

da lepo je sve ovo..ovaj forum me cini srecnom..e Djole sta uradi od nas...da moracemo za koncert da iznajmimo prevoz i da ide od bosne hrvatske srbije makedonije crne gore..i u isti autobus do mesta koncerta...
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:33 pm

Pa Stasa, mi moramo da budemo svesni da popularnost bilo goga je veliki teret...Djole vise nikada sebi nece priustiti sve sto je mogao da uradi pre ovoga...ali za uzvrat dobice nesto sto dosad nije imao...nas narod kaze " Nema jare i pare"... A mi ce mo se snaci da ga negde vidimo, ne se sekiraj. ha,ha...
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 8:36 pm

ne sekiram se..ja sve to znam
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zasto bas Djordje? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto bas Djordje?   Zasto bas Djordje? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto bas Djordje?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Djordje Gogov
» Djordje Gogov
» Djordje u studiju sa Nikolom
» Gala 8 - Nominovani Vukasin i Djordje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: O Đorđu-
Skoči na: