Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Gala 14 - White Wedding/LA Woman

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Soulmover

Soulmover


Broj poruka : 126
Godina : 36

Gala 14 - White Wedding/LA Woman Empty
PočaljiNaslov: Gala 14 - White Wedding/LA Woman   Gala 14 - White Wedding/LA Woman Icon_minitimePon Jan 05, 2009 1:04 pm


Gala 14 - White Wedding/LA Woman 173415 Gala 14 - White Wedding/LA Woman 173415 Gala 14 - White Wedding/LA Woman 173415
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Gala 14 - White Wedding/LA Woman Empty
PočaljiNaslov: Re: Gala 14 - White Wedding/LA Woman   Gala 14 - White Wedding/LA Woman Icon_minitimePon Jan 05, 2009 1:08 pm

Meni se ovo jako svidja, neznam vama, mozda sam suvise amater za ovu muziku, ali Djole me odusevljava !!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MikePortnoy034

MikePortnoy034


Broj poruka : 40
Godina : 39

Gala 14 - White Wedding/LA Woman Empty
PočaljiNaslov: Re: Gala 14 - White Wedding/LA Woman   Gala 14 - White Wedding/LA Woman Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 2:20 am

Ma zar je pored ovakve "koreografije" i bitno da li su dobro otpevali :-))). Usvakom slucaju, odradjen posao u njihovom fazonu! Svidja mi se naravno!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/zeljkothedrummer
Unusual

Unusual


Broj poruka : 17

Gala 14 - White Wedding/LA Woman Empty
PočaljiNaslov: Re: Gala 14 - White Wedding/LA Woman   Gala 14 - White Wedding/LA Woman Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 11:13 pm

bilo je EXTRA!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gala 14 - White Wedding/LA Woman Empty
PočaljiNaslov: Re: Gala 14 - White Wedding/LA Woman   Gala 14 - White Wedding/LA Woman Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Gala 14 - White Wedding/LA Woman
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Gala 8 - Motori
» Gala 6 - A sta da radim
» Gala 2 - Dzemper
» Gala 4 - Summer Of `69
» Gala 7 - Ti si mi u mislima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Djordje Gogov :: Videos-
Skoči na: