Djordje Gogov Fan Club Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Djordje Gogov Fan Club Forum

Forum o učesniku prve balkanske Operacije Trijumf koji je definitivno ostavio najjači utisak na publiku!


 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Avril Lavigne!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Avril fan

Avril fan


Broj poruka : 30
Godina : 30
Location : Nis

Avril Lavigne! Empty
PočaljiNaslov: Avril Lavigne!   Avril Lavigne! Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 12:40 am

Evo ja cu da otvorim prvu temu o njoj... dakle ako moderatori misle da ne treba otvarati teme o drugim izvodjacima vi je obrisite... ovde slobodno napisite svoje misljenje o njoj... inace ja je obozavam... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://avril-lavigne.forum0.biz/
babyblue

babyblue


Broj poruka : 126

Avril Lavigne! Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne!   Avril Lavigne! Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 1:04 pm

Pa lepa je i ok peva, ali nisam bas neki obozavalac...
Nazad na vrh Ići dole
senokos

senokos


Broj poruka : 1098
Location : Srbija

Avril Lavigne! Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne!   Avril Lavigne! Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:34 pm

Avril fan ::
Evo ja cu da otvorim prvu temu o njoj... dakle ako moderatori misle da ne treba otvarati teme o drugim izvodjacima vi je obrisite... ovde slobodno napisite svoje misljenje o njoj... inace ja je obozavam... Smile

Uz duzno postovanje svakog clana ovog foruma, uz izvinjenje ako nekoga povredim i bez ikakvih negativnih pretenzija , uzecu sebi za pravo da iznesem svoje misljenje, a ujedno bih zamolio celo rukovodstvo naseg foruma da mi obavezno da odgovor dali sam ili nisam upravu....

Avril fan je sa dobrodoslicom docekan na nasem forumu i uvek cu ga rado pozdraviri, ali mislim da po nekim mojim kriterijumima on trenutno zloupotrebljava nas forum na dva nacina: Prvi je taj sto je u svom potpisu ubacio (neznam strucno da kazem) avatar na kome kad kliknes izlazi neki forum, a sda je otisao jos dalje pa je otvorio celu temu u vezi toga... Meni to licno smeta jer ja hocu na ovom forumu da se prica samo o Doletu kao nasem idolu i coveku kome je posvecen ovaj forum...
Avril fan cak sebi daje zapravo da uredjije nas forum,sto su ga nasi strucnjaci na kulturni nacin odbili...

MOLIOM sve nase drage moderatore,administratore ili koga jos da preduzmu sve mere kako bi se ovaj forum ocuvao u prvobitnom stanju, a svako ko hoce da bude neciji fan neka sebi napravi forum...Predlazem da se Avril fan opomene, a svi postovi i teme koji nisu vezani za Djoleta da se pod hitno obrisu.

Ako sam ista pogresio,molim za oprost, ali ja sam bukvalno shvatio da je ovo tako kako sam napisao!!!!

Hvala na razumevanju, s postovanjem...Djoletov Senokos!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
_StAshA

_StAshA


Broj poruka : 689
Godina : 35
Location : Srbija Backa Palanka

Avril Lavigne! Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne!   Avril Lavigne! Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:41 pm

slazem se sa vama senokos...htela sam to da kazem ali eto bolje vi...

nemam nista protiv Avril fan i nje same..ali ovde smo zbog Djoleta...

nemojte da brisete slucajno one teme gde se makar malo upoznajemo i zezamo..Smile
Nazad na vrh Ići dole
Avril fan

Avril fan


Broj poruka : 30
Godina : 30
Location : Nis

Avril Lavigne! Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne!   Avril Lavigne! Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:50 pm

Nista onda... ja sam na drugim forumima video teme o drugim pevacima, ali ako vi mislite da treba da se brise, brisite. Ovo sam otvorio jer me zanima misljenje drugih osoba o njoj, ali ako smeta... Huh
Nazad na vrh Ići dole
http://avril-lavigne.forum0.biz/
gravedigger032

gravedigger032


Broj poruka : 662
Godina : 35
Location : Čačak

Avril Lavigne! Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne!   Avril Lavigne! Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:55 pm

Ovako ćemo dok ne dođe neko od administratora, i dok se međusobno ne dogovorimo tema ide pod katanac, za svaki slučaj! Najbolje je da vidimo šta je najbolje! I to ćemo naravno javno i objaviti i nastaviti sa daljim radom! Wink
btw da ne zaboravim da kažem Avril fan, nije toliko strašno možda što ćemo prokomentarisati nešto o nekom omiljenom pevaču, nečijem, problem nastaje kada neko počne da reklamira nešto, a da to nije na obostranu korist! Zato kažem sačekaćemo još nekog od admina ili modova i dogovoriti se oko svega! Wink Ipak je nama ovde Đorđe na prvom mestu! Iznad svih!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.djordjegogov.com
Sponsored content





Avril Lavigne! Empty
PočaljiNaslov: Re: Avril Lavigne!   Avril Lavigne! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Avril Lavigne!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Djordje Gogov Fan Club Forum :: Off topic :: Kanta-
Skoči na: